Odpovědi na podněty, ověření účtu

Dobrý den,

před šesti dny, tj. 10. 10. 2019, jsem prostřednictvím stránek Obce Psáry zaslal podnět typu "Problém v obci" s žádostí o nápravu - posekání trávy na obecní cestě parc. č. 148/4 v k.ú. Dolní Jirčany. Dosud ze strany Obecního úřadu nebyla nejen žádná reakce (odpověď) ani tráva nebyla dosud posekána.

Dále prosím o informaci, jak funguje ověřování účtů. Svůj účet na stránkách Obce Psáry jsem založil před 2 roky a 39 týdny včetně žádosti o ověření účtu, dosud mě nikdo nekontaktoval a účet ověřen není.

Děkuji a zdavím,

Jiří Schneller

Dobrý den, na sekání trávy

Dobrý den,

na sekání trávy Vám odpoví kolegyně paní Jašková, ale chopím se tématu ověřování účtů. To probíhá tak, že buď při založení účtu nebo při žádosti o ověření vyplníte adresu trvalého bydliště a telefonní číslo (tyto údaje slouží jen pro potřeby ověření) a nám o tom přijde e-mail. Já pak namátkově ověřím zadané údaje a buď rovnou nebo po kontrolním telefonátu nastavím příslušná oprávnění. Že k ověření nedojde se stát může, pokud nejsou vyplněny všechny údaje, či se nepodaří dovolat. Ve vašem případě došlo ke kombinaci obojího, za což se omlouvám.

S pozdravem
Vít Olmr