Neformálko

Centrum neformálního vzdělávání, neboli „NEFORMÁLKO“ je organizační složkou obce Psáry, které vzniklo v roce 2019. Posláním Neformálka je organizovat a koordinovat mimoškolní aktivity pro všechny děti za dostupnou cenu. Zajišťuje program i pro dospělé, kteří si najdou trochu času pro sebe a chtějí ho aktivně strávit například při strečinku nebo józe. 

Kurzy vedou lektoři, kteří vkládají osobní nadšení pro danou aktivitu a rádi předávají své vědomosti a zkušenosti. V nabídce jsou například kurzy vaření, angličtiny, keramiky a pohybových aktivit – basketbal, strečink, jóga. Kurzy probíhají převážně v prostorách ZŠ Amos. 

V období letních prázdnin pořádá příměstské tábory. 

Aktuální přehled kurzů najdete ZDE .

Pokud byste chtěli být v přímém kontaktu s „NEFORMÁLKEM“, doporučujeme přidat se do facebookové skupiny „NEFORMÁLKO “, kde budete mít nejrychlejší přístup k novým informacím o kurzech a aktuálním dění. Další možností je napsat na e-mail: neformalkoatpsary [dot] cz a my Vám individuálně odpovíme na konkrétní dotaz.

Byli bychom rádi za podněty na další kurzy, které v naší nabídce doposud chybí. Dále bychom uvítali další lektory, kteří by rádi předali své zkušenosti ostatním. Informace můžete zasílat na výše uvedený e-mail.

Koordinátorkou „NEFORMÁLKA“ je Dana Kočová