Poslední komentáře

 • Průtah   před 3 dny 12 hodin

  Dobrý den pane Maříku,

  děkuji za připomínku a váš názor. Problematiku vodohospodářství mám v obci na starosti já. Mnohokrát jsem popisovala, kdy firma zahájila stavbu, a jak to probíhalo v čase. V minulém příspěvku jsem vám odpovídala jak má stavba probíhat a proč byla zimní přestávka. Pokud nepropojíme vodovod, tedy nedostavíme Etapu III, nebudeme mít Želivku. Proto je nutné dostavět i zbývající etapu. Zda vodu potřebujeme nebo ne, nechám na posouzení všech občanů. Jinak to vnímáte možná Vy a jinak to vnímají lidé, které každoročně v letních měsících sužuje nedostatek vody. Stejně tak majitelé psárských pozemků, kteří mají plné zahrady fekálií z nedostatečně kapacitní kanalizace. Určitě nesouhlasím s vaším tvrzením „Prosím nepište, jak nám to všem pomůže, protože to zdaleka není pravda.“ Vzhledem k tomu, že je stavba spolufinancována z prostředků EU, byla její potřebnost posuzována odborníky z řad vodohospodářů i silničářů.

  Stavba potrvá, podle poslední známé informace, do konce června a přinese ještě spoustu potíží našim občanům, určitě prach, hluk, objízdné trasy. Stavba je velice komplikovaná a dělníci udělali spoustu chyb, covidová doba stavbě také neprospěla. Vzhledem k našemu dohledu a pravidelnému kontrolování stavby se na ně přišlo a nyní dochází k nápravě. Pozitivní je, že od prosince do konce března bylo možné stavbou projíždět. Zhotovitel pro naše občany zprůjezdnil průtah, dle našeho požadavku a na vlastní náklady komunikaci vyasfaltoval. Naši rezidenti nemuseli celou zimu jezdit po objízdných trasách.

  Další důležité informace budou uveřejňovány tak, jako doposud tj. v Psárském zpravodaji, prostřednictvím informačních letáků ve schránkách, na webu nebo Facebooku obce. Mimo jiné o problematice této stavby podávám pravidelně informace na zasedání Zastupitelstva obce Psáry. Záznamy z jednání Zastupitelstva jsou k dispozici široké veřejnosti na webu obce. Samozřejmě, pokud budete potřebovat nějaké dovysvětlení, je možné mě kontaktovat přímo prostřednictvím e-mailu, předem sjednané osobní schůzky či telefonu.

  S pozdravem
  Vlasta Málková

 • opravy VO   před 4 dny 17 hodin

  Dobrý den,
  závadu jsem nahlásila technikovi.
  S pozdravem

 • konec zimní přestávky   před 5 dnů 7 hodin

  Dobrý den paní Málková,
  netrpělivě očekáváme z Radnice odpověď na dotazy z minulého týdne ohledně oprav
  a investic, z kontaktního formuláře
  od pana Maříka.
  Je to nezodpovědný přístup.
  Děkujeme, s pozdravem
  A. S.

 • opravy VO   před 5 dnů 17 hodin

  Dobrý den pane Kryle,
  závadu jsem nahlásila technikovi.
  S pozdravem

 • opravy VO   před 5 dnů 17 hodin

  Dobrý den,
  závadu jsem nahlásila technikovi.
  S pozdravem