Poslední komentáře

 • Dobrý den, popisovaný případ   před 1 týden 4 dny

  Dobrý den,
  popisovaný případ není ojedinělý. Nedávno jsme upozrňovali na podobně dlouhé kamiony, které vjížděly do ulice Na Vápence a celý den se z nich skládal stavební materiál na probíhající stavby RD. Stavební firmy místo toho, aby materiál dopravily na staveniště menšími vozy, které mohou zajet přímo na stavbu, tak šetří tím, že naloží vše na jeden dlouhý a těžký kamion, kterým zablokují komunikaci a z kterého pak celý den překládájí materiál na multikáry. Devastují tím ulici přetíženým nákladem a ruší hlukem v rezidenční čtvrti...značky se zákazem vjezdu jsou jim pro smích...

 • kamion   před 1 týden 4 dny

  Dobrý den pane Vraný,
  Fotodokumentaci jsem si pořídila také. Děkuji za nabídku zaslání. Celý případ řešíme ve spolupráci s PČR i Městskou policií Jesenice. Pokusím se zjistit kdo a proč odstranil Vámi zmiňované dopravní značení. Patrně se jedná o další z projevů vandalismu v obci.
  S pozdravem

 • voda u rybníku   před 1 týden 6 dnů

  Dobrý den pane Krejčíři,
  položili jsme otázku Agru Jesenice a traktor, který jste potkal vyvážel přetékající dešťovou vodu z příkopů u silážní jámy. Voda sice nebyla čistá, ale nejednalo se o močůvku.
  S pozdravem

 • Děkuji za informace. Jen pro   před 2 týdny 3 dny

  Děkuji za informace. Jen pro upřesnění: Do sběrného dvora jsme vezli jsme dvě matrace, dvě staré malé televize, anténu, několik starých hrnců a další drobnosti z kuchyně. Náklad zaplnil kufr osobního auta. Když jsme se (mezi řečí) správci sběrného dvoru zmínili, že ještě přijedeme s jednou matrací a nějakými drobnými kusy nábytku, bylo nám řečeno, že je možné přijet pouze 1x za den. Manžel správce žádal, že nejsme místní, jestli bychom nemohli věci přivést ještě tento den (předpokládali jsme, že zaplníme opět kufr našeho auta), ale bylo nám dost striktně řečeno, že to není možné. Za odpad platíme (respektive platila moje maminka) každoročně od zavedení tohoto poplatku. Sběrný dvůr jsme použili za celé ty roky poprvé. Nedomnívám se, že bychom sběrný dvůr zahltili, ani nějak ohrozili jeho chod.
  Kynclová

 • opravy VO   před 2 týdny 3 dny

  Dobrý den,
  bylo nutné objednat náhradní díl. V nejbližších dnech bude lampa opravena.
  S pozdravem