Ztracená zvířata

nalezený pejsek

Našel se pejsek, je ubytovaný v obecním kotci.

Šedá andulka nalezena a odchycena ve Psárech

Ve Psárech na zahradě rodinného domu přistála šedá andulka, byla v pořádku odchycena a dočasně umístěna v kleci. V případě, že je andulka Vaše kontaktujte: lucieforstovaatvolny [dot] cz

ANDULKA JE V POŘADKU  DOMA U SVÝCH MAJITELŮ - MOC DĚKUJEME !

  

nalezený pejsek - majitel se již ozval

Našel se pejsek. Jedná se o psa (štěně) pravděpod. labrador, světlá varianta, bez viditelných id. znaků, bez zranění, odchycen dnes v ul. Ke Kukaláku, DJ. Umístěn do kotce OÚ Psáry.

Ztratila se kočička Evee ul. Za Vápenkou - Psáry

Dne 7.1.2021 se v ulici Za Vápenkou, Psáry ztratila kočička  (3 roky). Slyší na jméno Evee. Barva: želvovinová. Pokud ji uvidíte nebo máte nějakou informaci, prosím volejte 778 700 866. Odměna za nalezení

Ztratil se Nero

V Dolních Jirčanech se v noci na silvestra ztratil pes. Slyší na jméno Nero. Má čip a známku. Pokud ho uvidíte, volejte tel: 773536653

Hledá se majitel zrzavého kocourka s bílými tlapkami

V oblasti Dolních Jirčan (kopec Vysoká, fotbalové hřiště) se více jak týden pohybuje zrzavý kocour. Má 4 bílé tlapky a bílou lysinku na nose. Zprvu je bojácný, ale jinak je mazlivý.

Prosím, kontaktujte OÚ Psáry nebo volejte na číslo +420 607 964 615

 

nalezený pejsek

Dnes v dopoledních hodinách byl mezi Babou II a Babou III nalezen černý Labrador. Je očipovaný, dobře živený. Majitel si jej může vyzvednout v kotci u Sběrného dvora Štědřík. Pro bližší informace volejte 606060737.

  

V chatové osadě na Babě III. se našel mladý černý kocour

V chatové osadě na Babě III. se našel  mladý černý kocour s poraněnou přední nohou. Ošetřen na veterinární klinice v Jesenici. Pro bližší informace volejte p. Černá tel. 734540928

 

Ztratil se Kuba

Ve čtvrtek k večeru se v okolí sídliště na Stedriku ztratil tento pejsek. Slyší na jméno KUBA a je přátelský. Nalezce, ať se ozve na Obecní úřad 241940454 nebo +420602754534.

Dne 15.8. se ztratilo kotě - mourovatý kocour z adresy Pod Skalkou č.p. 266, Dolní Jirčany

Dne 15.8.2020 se během dne ztratilo kotě - mourovatý kcour, cca 3kg (foto je staršího data) z adresy Pod Skalkou č.p. 266, Dolní Jirčany. Prosíme, pomozte nám ho najít.

ODMĚNA, tel. 776 241 254 H. Suchan

DĚKUJEME ZA POMOC, KOCOUREK JE UŽ DOMA U SVÉ RODINY.

EDIT: fenka je již u majitele! Nalezena fenka

Dne 15.7.2020 byla v obecní části Hlubočinka v obci Sulice nalezena fena (zřejmě kříženec) černého zbarvení s lysinkou, má žlutý obojek zn. Hunter a antiparazitní obojek. Obecní známku nemá a zřejmě není ani čipovaná, bylo zkontrolováno u veterináře, který čip nenačetl.

Pro bližší informace volejte OÚ Sulice, tel. č. 725 459 973. Fena je zatím v obecním kotci, poté bude umístěna do útulku Dog Center Ajax, Volenice 61, okres Příbram, www.dogcenter.cz

 

Ztratila se želva

Dne 27.6. se  opět ze zahrady (Javorová 535, Dolní JIrčany) ztratila želva, stáří 8 let, 15cm široká, 20cm dlouhá s kulatým vysokým  krunýřem na němž převládá tmavá  barva, má také malý zářivý oranžový flíček od fixy na krunýři.

Prosím pomozte nám ji najít, odměna pro nálezce.
mobil 603227303 -  MgA. Stania Ramešová

Edit: želva je již doma. Ztratila se želva

Dne 8.6. se ze zahrady (Javorová 535, Dolní JIrčany) ztratila želva, stáří 8 let, 15cm široká, 20cm dlouhá s kulatým vysokým  krunýřem na němž převládá tmavá  barva, má také malý zářivý oranžový flíček od fixy na krunýři.

Prosím pomozte nám ji najít, odměna pro nálezce.
mobil 603227303 -  MgA. Stania Ramešová

 

Sražená kočka

Ve středu odpoledne byla v ul. Psárská nalezena zrzavo-bílá kočička sražená autem. Kočka měla vážná zranění a veterinář ji musel "uspat". Majitel ať prosím kontaktuje MVDr. Hriba http://www.veterina-hrib.cz/

Hledá se majitel fenky - pejsek už je doma

Dnes byl v ul. Na Skalce, Dolní Jirčany nalezen pejsek - Ridgeback, světlé, hnědé barvy, ve stáří do deseti let s viditelným zraněním v části ocasu (zranění tržného charakteru, bez krvácení, staré několik dní). Hlídka MP Jesenice psa převezla k umístění do pohotovostního zařízení obce Psáry.

Nalezené koťátko

U nové školy se našlo krásné zrzavé koťátko, kocourek. 

Majitel může volat paní Boháčovou - tel. 607678909

Hledá se majitel fenky

Našla se fenka v Dolních Jirčanech, je umístěna v obecním kotci. Má obojek, ale nemá známku.

Našla se krásná černobílá kočka v ul. Psárská

Hledá se majitel černobílé kočičky (možná kocourka), je drobná, patrně dorostenec, dobře živená. Má bílou náprsenku a tlapičky. Je velmi přítulná. Prosím volejte: 734 210 329 - pí Švejdová.

Hledá se černobílá kočička

Zatoulala se kočička, jmenuje se Čudlinka. Nenalezl ji někdo? Bydlíme v ulici Generala Periny 781, Dolní Jircany, telefon 608730083

Edit: Fenka je již u majitele - Nalezena fenka - asi maltézský pinč

Dnes v Dolních Jirčanech poblíž ulice V Domkách nalezena malá bílá fenka s růžovým obojkem. Majitel ať kontaktuje přímo paní Hájkovou, která ho vzala k sobě. Tel. kontakt: 604 502 712.

Ztratil se pes - Irský setr. Aktualizace: už je doma.

Dnes v dopoledních hodinách se zaběhl v okolí ul. Kutná, Psáry, Irský setr, barva zrzavo hnědá. Jmenuje se Dixy.

Nálezce žádáme, ať volá přímo majitele: paní Kubrová Božena, tel. 721 312 408.

Hledá se majitel - nalezené mourovaté koťátko v ul. K Halám, Dolní Jirčany

Hledá se majitel - nalezené mourovaté koťátko v ul. K Halám v Dolních Jirčanech.

Prosíme o pomoc při hledání - Sokolík je 1 rok starý papoušek - druh Amazónek běločelý

Prosíme o pomoc - v Jesenici (Horní Jirčany), ul. U Lesa se 30.6. ztratil malý zelený papoušek jménem Sokolík!!!

Kdybyste o ní měli nějaké informace, volejte prosím na 602243318, případně napište na email pa [dot] jiricekatseznam [dot] cz

Sokolík je 1 rok starý papoušek - druh Amazónek běločelý. Nemá kroužek, veterinář mu ho musel odstranit. Má zelené peří, bílé čelo a žlutý zobák, je o něco málo větší než koš. Na lidi je zvyklý, ale nemluví.

Pokud byste byli tak hodní, vytiskněte prosím pátrací letáček, který naleznete v příloze emailu a vyvěste ho na nástěnku, do výlohy či na jiné viditelné místo. Také si ho můžete vložit na své webové stránky. Odměna 2000 Kč!!!

Starosty okolních obcí prosíme o vyhlášení rozhlasem.

Aktuální info o pátrání najdete zde: http://www.psidetektiv.cz/zvire/sokolik-praha-zapad-2019-06-30

Děkujeme za pomoc,
Pavel Jiříček

 

EDIT - fenka už je u majitele: Nalezena fenka jorkšírský teriér

Dnes byla v jirčanském lese nalezena fenka jorkšírského teriéra. Majitel může kontakovat paní Petrovou, tel. 774 200 000.

Našel se pejsek čivava

Dnes se našel na zahradě v Dolních Jirčanech starší pes čivavy. Je vystrašený, boji se zvuku i pohybu. Kdo by věděl komu pejsek patří volejte prosím  na telefon 602641972. Děkujeme