Semafory dolní Jirčany+povaleči houmlesáci a obtěžující ožralové u krámu můj obchod freta

Typ příspěvku: 
Stížnost
Stížnost na : 
Rada
Stížnost s korupčním motivem: 
Stížnost s korupčním motivem - NE
Stav požadavku / stížnosti: 
Ověřuje se
Priorita požadavku: 
Normální

Dobrý den abych začal slušně což je už i docela těžké za poslední 4 roky co nám občanům v naší lokalitě komplikujete život věčnými uzavírkami kde jsme ztratily jak spoustu času tak i peněz za hektolitry benzínu který jdou samozřejmě z naší kapsy tak si opět postavíte samafor v dolních Jirčanech čímž zablokujete znovu hlavní žílu do psár a když už tam teda od rána dáte ten samafor tak tam dejte aljspon nějakýho človeka co bude předstírat práci jinak to je úplně zbytečný , další věc co je velmi nepříjemná jsou skupinky ožralů feťáků a alkoholiků u obchodu freta na náměstí Psáry kteří když se napijou hulakají po ženách co chodí nakupovat je jen otázka času než tato situace vyplodí neaky větší konflikt takže by jste to nemělo brát na lehkou váhu a nevěřím tomu že tato stížnost objevuje poprvé děkuji za možnost pro vyjádření svého názoru a doufám že se do budoucna aljspon něco zlepší aby se nám tu žilo lépe Sýkora.

Komentáře

Semafory Dolní Jirčany + povaleči houmlesáci

Dobrý den,
k Vašemu příspěvku ohledně uzavírky a semaforu v Dolních Jirčanech sděluji, že se jedná o akci Středočeského kraje a na jeho komunikaci a konečně se podařilo zajistit termín opravy povrchu komunikace na autobusové zastávce.
Autobusová zastávka je již delší dobu v dezolátním stavu a musela být přesunuta o několik desítek metrů právě z důvodu propadání se povrchu. Jedná se o zastávku, která je umístěna v prostoru zvýšeného pohybu školních dětí, kde je zvlášť potřeba dbát na jejich bezpečnost. Původně plánovaný termín na konci června se nám z těchto důvodů podařilo přesunout až na dobu začátku prázdnin, kdy je pohyb dětí výrazně nižší. Jiným způsobem než uzavřením jednoho jízdního pruhu není možné opravu provést. Semafory byly instalovány dnes ráno a již v 8 hodin začaly na místě přípravné práce za přítomnosti pracovníků stavební firmy. Oprava je plánována na období od 8. do 28.7.2024.

Pokud se týká přítomnosti podezřelých osob na návsi v Psárech, je o tomto informována Městská policie, která tuto část obce monitoruje. Pokud je kdokoliv svědkem nepřístojného chování zde se pohybujících osob, je potřeba neprodleně kontaktovat policii.