Babičky čtou dětem

Dne 14.12. od 13:30 se uskuteční v klubu Třináctka čtení pohádkových příběhů dětem z mateřské školky od babiček z řad našich seniorek. Cílem pravidelné akce je propojit nejstarší a nejmladší generaci. 

Tags:

Angličtina u čaje

Dne 14.12. od 9 hodin v Klubu Třináctka se bude vyučovat anglický jazyk při popíjení anglického čaje.

Tags:

Trénování paměti

Dne 29.11. od 14 hodin v Klubu Třináctka můžete protrénovat Vaši paměť různými způsoby a formami aktivit. Například lze cvičit a posilovat paměť rychlostí reakce na jakýkoliv podnět, poznávacími  schopnostmi, prostorovým řešením, logickými úlohami a další. 

Tags:

Univerzita třetího věku

Zveme všechny stoupence nových informací a doplnění dávno zapomenutých znalostí, kteří uvítají, že U3V v naší obci zapustila kořeny. Seznamte se s novými tematickými okruhy i s dosud netušenými oblastmi života. Místo konání ve Třináctce 22.11.2023 od 14 hodiny.

Tags:

Vánoční setkání seniorů

Zveme vás na každoroční předvánoční setkání seniorů. Těšíme se na vás 14.12. od 14:30 ve Třináctce. Čeká vás příjemné posezení u kávy, dobrot a koled. Domů si odnesete kalendář na rok 2024 sestavený z fotografií z naší soutěže. Cukroví vítáno.

Tags:

Káva se starostkou

Místo konání: 
Obecní úřad Psáry
Datum: 
Pondělí, 16 Říjen, 2023 - 16:30

Zveme Vás 16.10. od 16:30 na Obecní úřad k příjemnému posezní u kávy s paní starostkou, při kterém si můžete společně popovídat o obecních i neobecních záležitostech. Tešíme se na Vaši účast

Tags:

Výlet do Kolína

Datum: 
Čtvrtek, 19 Říjen, 2023 - 08:30

Zveme vás na výlet na Kolínsko. Navštívíme Zámek Radim, neoklasicistní Chateau Kotěra a odpoledne město Kolín. Zájezd se uskuteční dne 19. 10., odjezd bude v 8.30 hod. z tradičních míst – z autobusové zastávky v Psárech a ze zastávky v Dolních Jirčanech. Cena 500 Kč (zahrnuje dopravu, vstupy a oběd) pro trvale hlášené občany, pro ostatní 600 Kč. Zájemci se mohou hlásit a zároveň uhradit cenu zájezdu v pokladně OÚ v úředních hodinách.

Tags:

Sociální pracovnice ve Třináctce

Sociální pracovnice bude v říjnu přítomna ve Třináctce 8. a 22. vždy od 14 do 15 hodin. Dotazy můžete směrovat též na mail: socialnipracovniceatpsary [dot] cz

Tags:

Diskusní středa

Srdečně zveme naše seniory na setkání s místostarostkou Vlastou Málkovou, která se bude konat 9. 9. 2020 ve 14:00 na OÚ Psáry.

Tags:

Třináctka znovu otevírá!

Srdečně vás zveme na Den otevřených dveří Klubu seniorů Třináctka, který nemohl být z důvodu koronavirové epidemie otevřen v původním termínu. Čeká nás hra na harfu, zpívání, občerstvení a prohlídka klubu. Těšíme se na vás v pátek 18. září od 13 hodin!

Tags: