Dětská redakce Psárského zpravodaje - PSINA

Dětská redakce Psiny se schází v určená pátky od 16.30 do 18 hod na obecním úřadě:

Nejbližší termíny: 13. 5.; 20. 5.; 27. 5.

Jak se vám líbí naše redakce? Jaký na ni máte názor? Co byste nám chtěli vytknout?

Své názory pište do komentářů (níže) nebo na e-mail psinaatpsary [dot] cz.

Představení redaktorů

Jmenuji se Anička Krbcová, je mi jedenáct let. Do Psár jsem se přestěhovala v pěti letech, ale školu mám v Praze. Ráda si čtu, hraju florbal za tým Chodov a miluju koně. Moje oblíbená barva je hodně tmavě modrá. Jsem v dětském parlamentu a v redakci Psiny mě to baví a dělám tu moc ráda :-)
Ahoj! Jmenuji se Kristýna Janečková, je mi 11 let a chodím na gymnázium Budějovická. Zbožňuji zvířata a baví mě výtvarka, psaní knih a vše, co se týče ohebnosti. Ve Psárech bydlím od svých tří let a moc se mi tu líbí. Do psárského zpravodaje píši ukázky ze svých knih, které sice ještě nevyšly, ale doufám, že někdy v budoucnu vyjdou. :-)

Ahoj, jmenuji se Tereza Jedličková. Je mi 14 let a bydlím zde v Dolních Jirčanech. Chodím na gymnázium Písnická v Praze. Mé záliby jsou jízda na koních, zpěv a hraní na kytaru. Mé oblíbenosti jsou: barva modrá, zvíře pes, předmět anglický jazyk a hrozně ráda čtu.

Jmenuji se Ondra Tománek. Je mi 9 let. Rád chovám slepice, jezdím na výstavy. Chovám druh slepic vlaška koroptví. Mám rád přírodu a zajímám se o ni. Píšu o zvířatech.
Jmenuji se Barbora Meduňová. Je mi 7 let. Chodím do 2třídy. Baví mě malování. Mám ráda delfíny a gymnastiku.
Jmenuju se Ondřej Pavlas. Je mi 11 let. Rád hraji fotbal. Mám rád psy. Chodím do primy (6. třídy). Žiju ve Psárech od narození. Líbí se mi tu. Ve Psině upravuju grafickou stavbu stránky.

Jmenuju se Marek Pavlas. Je mi devět let. Nejvíc mi jde fotbal. Ale rád dělám i další sporty: taekwon-do, kolo a lyže.

Ahoj, jmenuji se Lucka Vodičková a je mi 10 let. Chodím do 4.A. na základní škole v Psárech. Mám moc ráda myši. Mezi mé oblíbené činnosti patří florbal, kreslení a čtení.

Ahoj, jmenuji se Lukáš Chvátal a je mi 12 let. Chodím do 6. třídy na Gymnázium Písnická .Mám rád plávaní, fotbal a počítače. Ve Psině dělám grafické zpracování, rozhovory a komiks.

 

Ahoj. Jmenuji se Jakub Jedlička, je mi 10 let. Rád hraji basketball a badminton. Mé oblíbené jídlo je Čína Miluji psy,medvědy a hady.

Ahoj. Mé jméno je Adam Hurt. Ve zpravodaji mám na práci ankety. Za sporty mám nejradši fotbal a šachy. Za jídlo mám nejradši kuřecí řízek. Mezi mé záliby patří psaní knížek a hraní na počítači.

Ahoj, jmenuji se Bára Zezulová a je mi 14 let. Chodím do 8. třídy na základní školu Bítovská. Mám ráda zvířata a ráda sportuji. Závodně plavu s monoploutví a hraju na klavír a kytaru. Ze školních předmětů mě baví přírodopis a tělocvik. To je tak to nejdůležitější o mně.

Ahoj, jmenuji se Tereza Meduňová. Je mi 11 let. Do Psiny jsem se přihlásila, protože mě baví dělat různé věci. Moje další zájmy jsou tancování a Taekwon-do. Baví mě kreslení a focení. Ve Psině jsem s Terkou Jedličkovou udělala úvodník a také jsem nakreslila nové logo.

Ahoj. Jmenuji se Tomáš Sklenář. Je mi 10 let. Mám rád plavání a hasiče. Moc rád sportuji. Mám rád zelenou barvu.
Ahoj, já se jmenuji Ondřej Dzian a mám rád hady a psy.