Lidé Bděte

Dobrý den vážení spoluobčané,

rád bych vás tímto upozornil na nebezpečí vykradení bytu,či domu.Mnoho z nás (Tedy asi krom lidí z chatových oblastí) je toho názoru,že je zde možnost vloupání téměř nulová.Možná,ale když se to stane,tak bych vám ten pocit skutečně nepřál už proto,že byste (tak jako já a moje rodina) mohli být klidně doma.Mimochodem vám garantuju,že takový zkušený profík vás skutečně nevzbudí.Jestli byl zadní vchod zamčený nebo ne se už nedovím,každopádně bylo ráno otevříno a po násilném vniknutí ani památky.Naštěstí jsem nepřišel o peněženku,kterou jsem měl velmi blízko zcizeného notebooku a akustické kytary.Obojí nebylo větší hodnoty a nic jiného nepostrádám,nicméně ten pocit,že se vám někdo cizí producíruje po kvartýru jak se říká "za provozu" ,to je přátelé skutečně mlaskačka.No a vzhledem k tomu,že finanční situace mnoha "lidí" ,kteří jsou tohoto schopní je nejspíše čím dál tím "lepčí",si dávejte opravdu pozor.Mimochodem bydlím nedaleko Jirčanské návsi směrem fotbalové hřiště Dolních Jirčan.Tak přátelé mějte se jak chcete a pozor na lupičeangry!

Lidé bděte II.

Použiju tento výrok proletářského mučedníka a myslím tím konkrétně cyklisty jedoucí ulicí Na Kopečku ve Psárech. Ostražitost je na místě, bo střed této uličky ovládá divoký starousedlík s klackem a vzduchovkou. Napadá jedoucí cyklisty a je zbaběle výbíravý. Napadá ženy a rodiny, se slušností si prázdnou hlavu neláme a tak se dětičky dozvídají co jsou rodiče zač..... a popisuje jim způsob jejich likvidace v případě jejich dalšího projetí kolem jeho plotu. Nedávno dokonce navršil z trámků a vraku jeho odhlášeného osobního automobilu (patrně pod vlivem oslav Pražského povstání) středně velkou barikádu, která znemožňovala průjezd nejen kol, ale i pěším. Chápu, cyklisté tam jistě nemají s ohledem na chodce co pohledávat, ale zákazová značka je až v ulici Dlážděná. Do ulice Na Kopečku se dá bez problému vjet bez upozornění z některé postraní uličky. Průjezd cyklistů by jistě omezil některý certifikovaný blokant či šikana. Zatím to řeší samodomo závora, pravidelně lámaná nocí táhnoucími opilci. Bylo by možno tuto situaci nějak rozumě vyřešit? Dřív než se někdo chytne do nalíčené pasti divokého blázna, nebo než někdo skončí pod rámem rozjetého cyklisty? Omlouvám se, ale nepodepíši se, bo blázen to je divokej. Světu mír :-)

Na hrubý pytel hrubá záplata

Dobrý den anonymní příteli.Moc Děkuji za pěkný sloh a vtipné podání příspěvku.I když jde skutečně vcelku o nebezpečnou záležitost,tak jsem se slušně pobavil.A teď  vážně,jen tak někoho se neleknu a klíďo brďo se tam pojedu mrknout a s radostí tu evidentně silně inteligentní osobu nekompromisně vyřešim(s tím jsem ostatně nikdy neměl problém).Již od dětství jsem měl ze vzduchovek a jim podobných zbraní neuvěřitelný respekt(jako děti jsme na periferii Ústí nad Labem podobné exoty s přáteli mužského pohlaví vyloženě vyhledávali a jednoho právě se vzduchovkou náramě rádi často navštěvovali-Brzo mu došli diabolky) a jestli ten pán nebrání soukromý pozemek,tak by se mnou mohl míti problém,pokud si bude jist,že si zasloužím nějaké nemístné pojmenování,tak může být ještě legrace.Na takové dětství jakého se mě jako prvotřídnímu SMRADOVI dostalo,se jem tak nezapomíná a pár fíglů si snad ještě pamatuji.Určitě mě bude hodně z vás míti za provokatéra,ale tak už to bývá,když děti mají děti.Nashledanou v podobně vtipně podaném příspěvku.Fakt se nemůžu přestat smát(ach ta fantasie).