Blogy

Kontejner u hřbitova

Dobrý den, chtěla jsem požádat, zda by nebylo možné častější vyvážení kontejneru na bioodpad u hřbitova. Je brzy naplněn a bohužel se vyhazuje posekaná tráva a ostatní odpad kolem kontejneru.
Děkuji Drábková

Přiložené soubory: 

Kontejner u hřbitova

Dobrý den, chtěla jsem požádat, zda by nebylo možné častější vyvážení kontejneru na bioodpad u hřbitova. Je brzy naplněn a bohužel se vyhazuje posekaná tráva a ostatní odpad kolem kontejneru.
Děkuji Drábková

Hledám pronájem garáže, popř. neb. prostory!

Hledám pronájem garáže,
popř. neb. prostory - Psáry, Dolní Jirčany, SPĚCHÁ!
Předem děkuji za nabídky na t. 731443737.

Focení

Vážená paní místostarostko, děkuji za zpětnou vazbu. Chápu, že akce měla pro obec, autory i stavební firmu jistě zásadní význam a potvrzuji, že pan starosta před zahájením školního roku pedagogický sbor o nějakém plánovaném focení informoval. Ale jistě chápete, že pedagogický sbor se více než měsíc nesoustředí na jakési plánované focení školy ze strany obce a tvůrců. Pedagogický sbor má své starosti, které řeší, stejně tak obec neřeší každodenní starosti školy, pokud se obce či tvůrců školy přímo netýkají. Není ani s podivem, že objednaní fotografové dostali přístup do školy a tříd.

Zásah do školní práce

Vážený pane starosto, vážení radní, vážené zastupitelstvo,

Hledáme ztracenou fenu Britu

Prosíme o pomoc!

.. dnes odpoledne se nám zaběhla fenka Brita, vlčák. Pokud by ji někdo našel, prosíme, kontaktujte nás zpět, předem moc děkujeme.

T. 731443737, novyprojektatseznam [dot] cz

Ztratilo se kotě K Lůžku 15.10.18 Eliášova. Zrzavobile půl roční. Tel. 722519964 nebo 606123400.Dekuji

Ztracené kote

Ztratilo se kote

Dne 15.10.2018 se ztratilo půl roční kotě zrzavobile prosím, kdo by ho viděl ať mi dá vědět na tel. 722519964 nebo 606123400.Dekuji Eliášova Dolní Jirčany K Lůžku 

Osvetleni

Dobry den chtel jsem se zeptat jestli by se nemohlo dat osvetleni do ulice Slepá ve stedriku hned za trafikou aspon dve lampy do prostred a naroh predem dekuji za odpoved

promin

potkal jsem te byla jsem nejstastnejsi clovek na svete a  ted te pomalu stracim a to mne trapi udelala jsem spoustu chyb a taky jsem s toho uplne spatna porad jsem si rikala ze jsi muj princ ktereho miluji a budu milovat ono na to nejde zapomenout na ty krasne dny tydny mesice vis abych to dala na pravou miru udelala jsem toho spousty o cem jsi mel vedet a ja se bala ti to rict a ted toho vseho moc lituji a taky neprestanu chtela bych abys vedel ze te miluji jako nikoho jineho na svete porad si preji aby se vse vratilo to krasne co jsme spolu prozili ale kvuli tomu to nepisu pisu ti to

promin

chci se timto omluvit tomu nejuzasnejsimu clovekovi na svete opravdu moc se omlouvam jsi pro mne vsim co jsem kdy mela! a taky se chci omluvit nejuzasnejsi rodine co jsem kdy poznala mam vcas strasne rada!!!! at si kazdy o tom mysli co chce ale opravdu to je od srdce psane a pravdive je mi moc lito co se stalo a tobe se moc omlouvam PROMIN 

Ztracená kočka

Dne 30.6.2015 se nám v oblasti Dolních Jirčan a Psár  ztratila bílmourovatá kočka, slyšící na jméno Denisa. Je jí 8 let, k cizím lidem je spíše nedůveřivá. Patří p. Pilařovi (brašnářství a vinotéka JAGGER) . Prosí, kdo jste jí viděl, kontaktujte majitele na tel:603553103. Děkujeme. 

Šerřit nebo vydělávat?

 

Broncos ten, 49ers six

SAN FRANCISCO (AP)
Broncos 10, 49ers six. With AP Pictures.By JANIE McCAULEYAP Sports Author

Denver linebacker Shaun Phillips has forced enough fumbles in his day that he doesn't mind the occasional cleanup work of just pouncing on the ball and securely recovering it.

He acquired a little far more than that in the Broncos' 10-6 exhibition win against the San Francisco 49ers on Thursday evening, scooping up D.J. Harper's 2nd-quarter fumble and returning it 9 yards for the game's lone touchdown.

Report: Aldon Smith turns himself in

NEW YORK (AP)

Feedback on the San Francisco 49ers by the AP Pro32 panel
(ranking in parentheses):

SAN FRANCISCO 49ERS (4)

Clark Judge (CBSSports.com, four): Defense matters, and 49ers
proved it.

Wealthy Gannon (CBS Sports activities/SiriusXM NFL Radio, 4): Wonderful D and
far better this 12 months in passing game http://www.49ersstoreofficial.com/Vernon_Davis_Jersey.