Objízdná trasa přes ulici Akátová

Typ příspěvku: 
Stížnost
Stížnost na : 
Ostatní
Stížnost s korupčním motivem: 
Stížnost s korupčním motivem - NE
Stav požadavku / stížnosti: 
Vyřešeno
Priorita požadavku: 
Normální

Dobrý den, prosím o urgentní vyřešení na objizdné trase v ulici Akátová kde hlavně v první třetině je stav komunikace nesjízdný, k vůli obrovském množství děr a nerovnostem pravidelně narážíme podvozky až na olejové vany. Stav je opravdu kritický prosím za všechny co tudy musí jezdit o rychlé vyřešení této části. Děkujeme

Komentáře

to je už bezohlednost

ano lesem jezdím pomalu, dobře teď přestanu i řadit do kopce, ale proč mám skákat přes výkop nebo šplhat po plotě, lézt sousedovi do zahrady, abych se dostal domů? Výkop na začátku ulice Na stráni, bez označení, bez lávky, neosvětlený, žádné avízo ... prostě polibte si. Nejsem maminka s kočárkem, takže to dám. Ale tohle je už sprostý. Jestli v noci zaprší podle varování, bude veselo. Jak se mají děti dostat do školy??? To je tak těžký udělat lávku a dát tam lucernu? S pozdravem jeden z ulice K Na srání.

bezohlednost

Dobrý den, máte pravdu. Obec žádné avízo nedostala. Ve smlouvě má firma Imos jasně napsáno, že musí zajistit průchod, ale s tím bojujeme po celou dobu stavby. Mohu se za dělníky omluvit, ale za mě je to také neomluvitelné. Přidávám reakci stavbyvedoucího : "Výkop pro odvodnění dnes dělníci zasypou a měli by provádět podkladní vrstvy komunikace"

Vlasta Málková

opravy komunikací

Dobrý den,
zítra cestu opravíme. Problém je způsobený tím, že řidiči, kteří jedou z ulice Na Stráni do kopce přeřazují jakmile se ocitnou mimo asfalt a zaberou předními koly. Cesta je potom díky tomu zvlněná. Prosím jezděte přiměřeně. Okolí obtěžuje i množství prachu okolo cesty.
S pozdravem

Dobrý den, opravdu jsem

Dobrý den, opravdu jsem nepochopil toto technické vysvětlení způsobeného problému, jako je přeřazování jakmile se řidič octne mimo asfalt. Možná by paní Jašková mohla i vysvětlit jestli se to týká i automobilů se zadním náhonem, nebo náhonem na všechny kola a jak by měli řidiči jezdit s automatickou převodovkou. Nebo spíš nevěnovat pracovní dobu vymýšlením nesmyslů o zabírání předních kol, ale prostě problém řešit. Osobně se mi ukázalo, že vedení obce není vhodné k řešení problémů. Rozhovor s paní Málkovou bylo akorát přednáška o tom jak jedna strana je marná a já mám svatou pravdu. Řešení bylo se sám domluvit se stavbyvedoucím a ihned byl problém odstraněn. Tím jsem i pochopil, která strana je marná.

Toufar