Značení ulic

Dobrý den,
nebylo by možné pojmenovat i ostatní ulice/cesty v obci? Je sice hezké že zde máme ulici Hlavní, ale na ní leží 2 stejná čísla domů a nikoho nezajímá že jedno je evidenční a druhé popisné nebo že každé leží v jiné obci ( Horní J. a Dolní J.). Mám s vysvětlováním dost velké problémy a myslím že by toto uvítalo více obyvatel. Jedná se mi konkrétně o obecní pozemek č. 159/32 vedený jako ostatní komunikace.

Děkuji za zamyšlení se.

Marek

značení ulic

Dobrý den, nevím jak jste přišel na to, že č.evid. 2 a č. popisné 2 leží na jedné ulici. Č.p. 2 leží na ul. Hlavní, ale č.e. 2 leží na ul. Na Vysoké. Zrovna tak pozemek par.č. 159/32 je součástí komunikace Na Vysoké. Bohužel , že č. popisné 2 a č. e 2 je jak v Horních tak v Dolních Jirčanech, s tím asi nic neuděláme, protože každá vesnice začíná číslovat nemovitosti od č. 1, navíc katastrální území Horní Jirčany spadá správně pod Jesenici. V katastru Horních Jirčan se nenachází žádná komunikace s názvem Hlavní.
Sedláková, správa majetku

Re:

Dobrý den,
nepsal jsem Č.p. 2 ani nic podobného. Jedná se o č.ev. 226 a č.p. 226, jsou od sebe vzdálena cca. 200 m. Č.p. 226 leží za značkou Dolní Jirčany, tedy na ulici Hlavní. A informace o tom, že pozemek 159/32 patří k ulici Na Vysoké, také nemám. Nikde není žádné značení. Mimochodem, ulice Na Vysoké je dost široký pojem, když se podívám do mapy, tak je to dost velký úsek silnice, který se dělí na dvě souběžné komunikace, to je asi také velmi jednoduché někomu vysvětlovat.

Nicméně spadá - li pozemek 159/32 k ulici Na Vysoké, bylo by možné toto řádně a viditelně označit?
Skutečně neznám nikoho, kdo by o tomto faktu věděl...

Děkuji,

Marek

Re: Značení ulic

Dobrý den,

mimochodem ani v obecní mapě ulic o tomto názvu ulice není ani zmínka.

Marek

Marku, koukněte se na mapy

Marku,
koukněte se na mapy Google, tam to je dobře vidět.
Je tam sice dvakrát, ale pokaždé v jiné obci.
Pavel

Dobrý den, Pavle, máte

Dobrý den, Pavle,

máte pravdu, ale o tomto faktu vím. Můj problém se ovšem točí okolo jiných, avšak souvisejících ulic.

S pozdravem

Marek

Dobrý den, už to bude 3/4

Dobrý den,

už to bude 3/4 roku od mého dotazu, ale náprava ani informace žádné....