Zápoisy ze zastupitelstva a rady obce

Dobrý den,

mohly by jste prosím doplnit zápisy ze zastupitelstva a rady obce tak aby odpovídaly zákonu 128/2000 o obcích???
Chybí tam kdo se účastnil, kdo se omluvil, kdo se na to vykašlal. Jak se hlasovalo a tak dále.
Řekl bych, že do prosince 2011 byly ještě uznatelné, ale potom šla kvalita rapidně dolu. Bohužel musím konstatovat, že nejlepší zápisy byly z let 2006 - 2010 kdy tam byly zapsány i diskuze.
Dále bych prosil o doplnění videi.

Děkuji

Jan Říha

Videa

K zapisum se vyjadrovat nemohu, ale pokud jde o videa, chybi pouze 2. Ze zastupitelstva c. 3 z 11.4.2012 protoze videozaznam obsahuje osobni udaje ktere nesmi byt zverejneny a ze zastupitelstva c.4 z 18.4.2012 (tedy z minule stredy).

Videozaznam ze zastupitelstva c.3 je nyni editovan (obec nedisponuje SW pro editaci casti obrazu a ani nema smysl ho porizovat) a mel bych ho mit k dispozici behem zitrka a obratem bude uvolnen. Pokus o uverejneni bez editace nesetkal s uspechem, protoze i pri velmi zhorsene kvalite by obec mohla byt popotahovana a proto byl obratem stazen.

Videozaznam ze zastupitelstva c.4 bude k dispozici dnes a zverejneni tak provehne podle moznosti dnes nebo zitra.

Zápisy ze zastupitelstva a rady obce

Vážený pane Řího,

pokud jde o zápisy ze zasedání zastupitelstva, je všude uvedeno, kdo byl či nebyl přítomen i jak bylo hlasováno. (Pokud se mýlím, buďte, prosím, konkrétní, kde to tak není) V zápisech pouze není dopodrobna rozepsána diskuze k jednotlivým bodům, neboť ze zasedání jsou videozáznamy, které jsou ihned, jakmile je to možné dodány na WEB. Zápisy se pořizují do 10 dnů po skončení zasedání zastupitelstva (dle zákona o obcích § 95, poté musí být na obecním úřadě k nahlédnutí)

Pokud jde o zápisy z rady obce, tyto zápisy jsou neveřejné a na webových stránkách obce naleznete pouze usnesení.

V případě dalších dotazů mě neváhejte kontaktovat. Ráda zodpovím.

S pozdravem,

Iva Janečková - mail: asistentkaatpsary [dot] cz