Profi soused - reakce na jeho práce

Dobrý den,
přidávám komentář k práci p. Rajcharta, firma Profi SOUSED. Pán se prezentuje jako 100%tní profesionál, ale pokud dojde k realizaci, je jeho přístup zcela jiný. Nenechte se zmást jeho fakeovými stránkami, kde to nabídkou služeb a profesionalitou jen hýří. Stránky jsou zastaralé a neaktuální.
Nemá žádný back office, pracuje sám s výpomocí dvou lidí, o nichž nemluví vůbec dobře. Sice se prezentuje, že všechno zná, všechno umí, nic není problém, vše dodá a zrealizuje, ale skutečnost je naprosto jiná.
Objednala jsem u něj pokládku obkladů při celkové rekonstrukci novostavby. Tento profesionál nepoužil ani řezačku obkladů, ale flexu přímo v kuchyni, kde je měsíc nová podlaha a 3 dny instalovaná dřevěná kuchyně, samozřejmě bylo i vybíleno. Asi si dokážete představit nepořádek, který způsobil prachem z řezání. Jemu to nepřišlo vůbec divné, naopak se opáčil, že snad nebude s každou dlaždičkou lítat ven. Chyba je, že jsem ho rovnou nevyhodila a přistoupila, aby řezal aspoň v garáži. Toto prodloužení práce si napočítal do vyúčtování, ačkoliv jeho nabídka zněla jinak, navýšil si ji s komentem, že můžu být ráda, že to běhání do garáže vyúčtoval tak nízké, a že s nepořádkem jsem měla počítat a zakrýt si vše. Podle něj bylo řezání obkladů flexou naprosto v pořádku...tolik k jeho profesionalitě.
Co se týká kvality, jeho vnímání zcela koresponduje s jeho mírou profesionality. Musela jsem ho kontrolovat a upozorňovat na chyby. Pričemž jeho komenty byly opět, to je ok, to se zabílí, např. když dal glazurovanou hranu dospod a neglazurovanou hranu navrch poslední vrstvy.
Pokud jsem mu po dokončení prací napsala, že některé obklady nemá vodorovně, jeho reakce opět byla, že on má vše v pořádku, že chybu udělal truhlář.
Je to člověk, který nikdy nepřizná chybu. Jeho sebereflexe je nula. Jeho profesionalita a úroveň kvality rovněž.
Naopak dělá blbce ze zákazníka a v další fázi začne až vyhrožovat.
Dejte si na něj pozor. Prezentuje se opravdu dobře jako velký profesionál. Já mu uvěřila vše, ale kvalita práce a jeho post reakce nestojí za nic. A hlavně nepříjemné je dohadování s ním. Rozhodně nepřizná sebemenší pochybení, kterých je opravdu hodně.