Hlídání, doučování a jiná sousedská výpomoc!

Stát nařídil uzavření škol z důvodu zpomalení šíření koronavirové infekce. Je dobré omezit cestování hromadnou dopravou. Nejohroženější skupinou jsou senioři, dát vnoučata na hlídání k babičce a dědovi může být tudíž také rizikové. A tak jsme připravili toto fórum, abyste zde mohli zveřejňovat své nabídky i poptávky. Odpadla vám výuka a máte čas pohlídat nějaké místní rodině děti, udělat s nimi školní úkoly? Nebo naopak máte doma děti a hledáte pro ně chůvu, protože potřebujete do práce? Třeba se zde najdete! Prostřednictvím tlačítka "odpovědět" vkládejte své nabídky a poptávky, popište, jakou službu hledáte/nabízíte, v jakém rozsahu, jaké dny a časy a vám vyhovují, jakou odměnu požadujete/nabízíte. Nezapomeňte uvést nějaké kontaktní údaj, aby se vám zájemci mohli ozvat!

 

DOUČOVÁNÍ

DOUČOVÁNÍ ČEŠTINY, ANGLIČTINY, MATEMATIKY, DĚJEPISU...
..Zkrátka všeho dle domluvy, jsem student třetího ročníku na "stavárně" na Pankráci, takže mám také zavřenou školu a jsem doma.
V důsledku toho jsem maximálně časově flexibilní.
Děti doučím, co jim nešlo, procvičím s nimi, co jim nejde, udělám domácí úkoly, příp. připravím na to, co bude.

Honza Pejsar
tel.: 775 303 117
E-mail: pejsar [dot] janatemail [dot] cz

Tímto způsobem si nejsem

Tímto způsobem si nejsem jistá, že se zamezí šíření viru. Z nějakého důvodu jsou asi školy zavřené a omezeno je také shromažďování lidí.

Výhody individuální péče

Dobrý den, riziko přenosu je samozřejmě při jakémkoli kontaktu s druhou osobou, ale formu individuální péče a spolupráce s jedním konkrétním člověkem lze považovat za jednu z nejbezpečnějších, pokud nemluvíme o úplné karanténě. Někdy rodiny prostě potřebují pomoc. Naše společnost bude potřebovat, aby např. zdravotní sestry chodily do práce... A sousedská výpomoc v rámci vesnice, bez dojíždění, je rozhodně vhodnější než využívání prarodičů nebo nabídek nejrůznějších agentur na příměstské tábory, kluby atd., které se teď množí...
Martina Běťáková

hlídání a doučování dětí 1. stupně, děti s postižením.

Dobrý den,
nabízím hlídání a doučování dětí 1. stupně, dětí s postižením mentálním, tělesným a autismem. Jsem speciální pedagog s dlouholetou praxí a momentálně nám uzavřeli školu. Proto nabízím pomoc s hlídáním zdravých i postižených dětí ve Psárech a okolí. Vzhledem k domácím povinnostem mám čas od 12 00 hod do 18 00 hod ve všední dny. Jana Pilařová, Pražská 548 (Brašnářství Jagger), Psáry - Dolní Jirčany. Tel: 605870101, e mail j.tyblova @seznam.cz

Dobrý den, nabízím doučování

Dobrý den,
nabízím doučování a hlídání dětí.
Jsem studentka 4. ročníku na střední škole. Vzhledem k situaci mám teď všední dny volné.
Zkušenosti s hlídáním mám, hlídám děti druhým rokem.
Budu ráda, když se ozvete.

Marie Gazdová
tel: 601553968
email: m [dot] gazdovaaaatgmail [dot] com
Psáry- Dolní Jirčany

Nabídka dovozu zdarma

Dobrý den,
nabízím pro seniory dovoz léků, případně běžného nákupu z Jesenice. Mohu také dojít na poštu, nebo občas vyvenčit psa. Vše po dohodě buď ráno, nebo v odpoledních hodinách. Pište prosím sms. Přes den jsem v práci, ozvu se zpět.
Veronika Švábová
724078297

Hlidani deti

Dobry den, hledame zodpovednou na hlidano deti, kazdy pracovni den na 4 hod.

Predem dekuji za odpoved.

Ivana Thomson
773783661

Nakupy

Dobrý den,

nabízím pomoc při zajišťování potravin, léků a dalšího potřebného zboží seniorovi v obci. Pokud potřebujete pomoci, napište nebo zavolejte. Mějte pěkný den a přeji mnoho zdraví.

Kristýna Šiková
723830645