Anonymové a pravidla volné diskuze

Pokud chce jakýkoli uživatel vystupovat ve volné diskuzi anomymně,nemám proti tomu vůbec nic, má na to právo, je to podle pravidel volné diskuze.

Pokud však anonym nebo skupina anonymů někoho konkrétního oslovuje a dožaduje se odpovědí na kladené otázky, tak se vůbec nelze divit, že se od oslovených nedočkají odpovědi. A jsou pro to minimálně dva důvody:

1) Pravidla volné diskuze (drbárny) to nevyžadují.

2) Je to docela drzé stát za bukem a po někom pokřikovat a dožadovat se reakce.

Proto se vůbec nedivím, když ani pan Vácha, pan Nezmar, nyní i paní Nezmarová nebo v budoucnu i jistě jiní takto anonymně oslovení lidé nebudou reagovat. Budu daleko radši, když zvolení zastupitelé budou svoji energii věnovat práci pro obec.

J.Davídek

 Až se pan Nezmar přestane

 Až se pan Nezmar přestane zapírat před poštovní  doručovatelkou (anonymně)  není problém   se přihlásit .PS  kde ukrývá  2X Škoda Octavia ??  které hledá konkurzní správce ?? neprodal je náhodou aby s paní Nezamarovou meli peníze na svoje aktivity ? 

Vive anonymes !!

1) Navážíte se tady do anonymů a přitom si ani nejste schopen sám zařídit účet. To je opravdu ubohé.

2) Kdyby ČSSD opravdu chtěla odpověď, tak si na ten úřad někdo od nich snad zajde (tedy pokud Luděk bude zrovna náhodou v práci na úřadě) a nebo dá dotaz do oficiální diskuze, kde je obec "povinná" odpovídat. Zřejmě ani odpověd nechtějí a stačí jim když ví, že si to Luděk přečetl.
Navíc to není podle mě až tak anonymní ,protože na koandidátce socanů byli 2 lidi, tzn je to 50:50 :)
 

3) Minulé vedení bylo silně kritizováno za to, že neodpovídali na anonymní diskuzi. Tak proč by nemělo být  kritizované i to současné, za to že dělají to samé? Lidé co požadují odpověď po Luďkovi jsou aspoň trochu slušní a jejich příspěvky nejsou plné nadávek, jak je u některých přispěvovatelé běžné.

Ať žijí anonymové !!
Lord Voldemort

 

Kdo je anonym?

1) Až dospěji k názoru, že chci třeba častěji vyjadřovat svůj názor v těchto diskuzích (při tónu některých těchto diskuzí však docela pochybuji), tak si účet zařídím. Zatím mi jednoduše postačí, že se podepíšu (že program generuje automaticky "Anonym" není moje starost a ani mi to nevadí).

2) Kdo si přečte můj příspěvek do diskuze pozorněji, zjistí, že se do anonymů nenavážím, ale naopak právo vyjadřovat se anonymně ve volné diskuzi respektuji.

J.Davídek

Kdo je Luděk? Děkuji za

Kdo je Luděk?

Děkuji za odpověď pane Lorde Voldomorte.