úklid

Dobrý den,

Chtěla jsem se zeptat, zda nově zakoupená multikára umí i něco jiného než uklízet sníh? Třeba zametat chodníky. To si opravdu nikdo nevšimne té špíny po zimě? Nebo se čeká, co kdyby ještě napadlo. Toho prachu ze silnice při projíždění aut! Děkuji za odpověď

Drábková

úklid

Dobrý den,

co vím, tak multikára zametat chodníky neumí. Dá se to vyřešit objednáním externího vozu, má to však dva problémy - není jistota, že už je po zimě (dvojí uklízení) a v kase nejsou peníze.  My si každý rok silnici v úseku našeho plotu zametáme sami, nebudu se ale zlobit, když se to změní.

 

Jarní úklid

Vážená paní Drábková,

zakoupená multikára nemá zametací nástavec se sběrem. Má bohužel pouze zametač bez sběru, což osobně považuji za naprostou zbytečnost, protože se nepořádek pouze rozmetá do okolí a ještě ke všemu to velmi práší. Vždy v tomto období se dělá „jarní úklid“ na sběr posypu. Z dlouhodobých zkušeností to vychází na přelom března a dubna. Na webu bude určitě vyvěšená informace o plánovaném úklidu (odklizení aut). Vedení obce již v této věci koná a budeme se snažit, abychom byli v úklidu komunikací více soběstační.

S pozdravem

Milan Vácha

Děkuji za odpověď

Děkuji za odpověď