Vesnice roku - vyhodnocení 2015

Vyhlášení výsledků soutěže Vesnice roku v Kutné Hoře 18.6. pro naše obce

1.Diplom
   -  za kvalitní sociální služby

2. Ocenění
   - CENA NADĚJE PRO ŽIVÝ VENKOV
     za místní spolkový život a občanskou společnost v obcích
   - postupujeme do celostátního kola

Moc děkujeme všem, kteří se zúčastnili soutěže nebo jinak přispěli k dosaženému výsledku. Děkujemě!!!!!!

Komentáře

Kvalitní sociální služby???

Mezi ně se asi odvoz odpadu nepočítá. Když už pracovníci obce drží svátky tak pak by měli v dalším dnu svézt odpad z chat v jednom dni všechen, a ne, že nám tu v těchto teplotách přesahujícím 30°C pytle pochodují po cestě.

Ne nepočítá :). A o kolik dnů

Ne nepočítá :).
A o kolik dnů tam ten pytel ležel déle? O jeden?

Je jedno o kolik dní tam

Je jedno o kolik dní tam ležel déle, jde o princip. Jednou je odvozový den v úterý, tak by snad mělo být svezeno v úterý. Myslíte, že je velký problém od obce napsat na web, že je posunut svoz? Pak by se pytle vyndali o den déle a nebyli by roztrhány od zvěře

mlžení obce

Opět někdo mlží a neříká věci, tak jak doopravdy jsou, je tím samozřejmě myšlena obec a její představitelé, ale to je normální v českých zemích. Nikdo za nic nemúže hlavně když jsou peníze na účtě. S pozdravem..........svině z lesa.

odpad - pytle

Dobrý den, omlouvám se, vůbec mě nenapadlo, že to, co je zavedeno již několik let a funguje bez problémů - tzn., že pokud svátek vychází na pondělí nebo úterý, chataři vědí, že svoz pytlů se o tento den posune.
Ještě dnes dáváme tuto informaci na web, že automaticky pokud připadne státní svátek na svozový den, bude svoz o jeden posunut.
Sedláková, správa majetku