Registrace na Pohádkový les 2016 - změna startu

Tento formulář je uzavřený.

Již pátým rokem pořádá obec oblíbenou dětskou akci Pohádkový les dne 3.9. tentokrát se startem u křižovatky Javorová a Ke Kukaláku (mezi Pobytovou loukou a Kukalákem). Děti se mohou těšit na spoustu zábavy, pohádkové bytosti, aquazorbing, dospělí na živou hudbu, občerstvení a ohnivou show. Jste srdečně zváni!

  • Kdy: v sobotu 3. září 2016 od 13 do 18. 30 hod. (poslední start v 17.00 hod.)
  • Kde: start i cíl - u křižovatky Javorová a Ke Kukaláku v Dolních Jirčanech
  • Startovné:  55,- Kč
  • S sebou: odvahu, dobrou náladu, fantazii, pevné boty, silné paže a bystrou hlavu :-)

Co Vás čeká a nemine:

Pohádková trasa pro mladší děti (cca do 5 - 7 let), kde se setkají s medvídkem Pú, naplní Karkulčin košíček, ochrání poklad před lstivými loupežníky a najdou spoustu dalších pohádkových bytostí…

Na dobrodružné cestě pro starší děti (od 7 - cca do 12 let), která je vytvořená spíše jako soubor táborových her, budou řešit s Sherlockem Holmesem složité případy loupeží a vražd, projdou výcvikem želv ninja nebo zjistí, jaká tajemství vydá ostrov pokladů... Pro výběr této trasy je důležité, aby dítě umělo číst a psát.

Trasy

trasa pro mladší .......   cca 3 - 7 let
trasa pro starší  .......   cca 7 - 13 let

Registrovaní účastníci mají absolutní přednost vstupu na trasu Pohádkového lesa před neregistrovaným.

Pro děti i dospělé hraje živá hudba. Občerstvení zajištěno. Pro registrované dětské účastníky limonáda a buřt zdarma. Doplňkový program aquazorbing. Na závěr akce po setmění (cca ve 20 hodin) ohnivá show.

Pro registrované děti zajištěny odměny na stanovištích a věcné ceny v cíli. Malování na obličej na startu / cíli. Možnosti parkování budou vyznačeny.

Komentáře

Dobry den, muzou se deti

Dobry den, muzou se deti najednou registrovat na nekolik terminu? Dekuji predem, Olga

Pohádkový les

Dobrý den, myslíte stejné děti na několik termínů? Určitě ne, vzali by jste místa ostatním dětem, které be se nemohly registrovat.
Vlasta Málková

aquazorbing a start

Dobrý den,

v pozvánce na Pohádkový les je psaný i aquazorbing, loni měl u dětí velký úspěch. Platí tedy stále i letos, když máte start posunutý ze Štědříku a proč není start u rybníka jako loni?
díky za odpověď

Změna startu

Dobrý den, důvodem přeložení startu Pohádkového lesa je zákaz pana Kukala, majitele rybníka Kukaláku, o konání obecních akcí na jeho pozemcích. Zákaz nám sdělil minulý týden.
Nově bude start probíhat na zrekultivované Pobytové louce na Štědříku, na aquazorbing jsme objednali bazén, takže vše proběhne jako každý rok, jen na jiném místě. Na děti čeká spousta překvapení a svůj den si určitě užijí.

Vlasta Málková

Dobry den pani Malkova.

Dobry den pani Malkova. Muzete byt vic konkretni? Myslim tim proc najednou pan Kukal po nekolika letech zmenil nazor. Dekuji.

Pan Kukal je Liška Ryšavá. Po

Pan Kukal je Liška Ryšavá. Po zákazu úřadů... navážení nadměrné množství zeminy na jeho louku, na což neměl v takovém množství povolení, se obci vzepřel, jako malý kluk. Myslím,že obec není na takových spoluobčanech závislá. Nemůže si tu pan Kukal dělat co chce. Sedláci Kukalové byli slušní lidé, bohužel pan Kukal má k nim asi hodně daleko. Na Štědříku to bude jistě velmi pěkné a bude to mít úroveň. Těšíme se na setkání.

tak to jste ještě urazil (a)

tak to jste ještě urazil (a) lišku. Já bych spíš řekl, že pan Kukal je naprostý diletant, který si myslí, že když si vezme děti jako rukojmí tak zaveze bincem půl vesnice. Buďme rádi, že obec na tyto praktiky nepřistoupila. Teď ještě, aby to po sobě uklidil.

Vážený pane Kukale, hezky

Vážený pane Kukale,

hezky jste se ukázal, používat děti k vyřizování sporů s obcí.

Stavbu zastavuje stavební úřad a né obec!!!!

To jste si opravdu myslel,že na tu louku se uklidí veškerý výkop ze stavební jámy a všichni budou dělat ovečky a čekat až jim u rybníka vyroste náhorní plošina?

Když jsme u toho pohádkového lesa,seděla by Vám postava sedláka z pohádky OBUŠKU Z PYTLE VEN,kterou by jste doplnil živým výkladem dětem proč není start na Kukaláku??

Lépe by pochopily pohádkovou bytost zlého sedláka!!

Přeji Vám spokojený život a klidné spaní.... no vždyť tady vlastně nebydlíte,tak po mně potopa.

Dobrý den, Musím říct, že k

Dobrý den,

Musím říct, že k tomuto nemám slov, jak už jsem se několikrát tady setkala psát jen samé anonymy a ani se nepodepsat to umí dnes v naší obci kde jaký tupec.Přes anonymní zprávy je každý hrdina ale říct to dotyčnému do očí nikdo nedokáže. Je vidět jací lidé mezi námi žijí.
Dokud pan Kukal povoloval a bylo vše jak kde kdo potřeboval bylo vše v pořádku ..Jak mile pan Kukal s něčím nesouhlasí a právem! (pro ty co nevědí tak at se nejdříve informují než budou soudit) tak je černou ovcí obce. Jak smutné!

Přeji příjemnou akci a at je to tak povedená akce jako u Kukaláku:-)

S pozdravem vnučka Eva Hůlová

Milá vnučko, když se vás z

Milá vnučko, když se vás z úřadů (stavební úřad Jesenice apd.) u rybníka Kukaláku ptali, co o tom víte, tak VY že o ničem nevíte. Když nevíte, nekomentujte. Pan Kukal moc dobře ví o čem je řeč, vytvořit pozemek pro komerční účely. Škoda, že občané naší obce nejsou více informováni. Obec Psáry bývá při prudkých deštích zaplavená, je pod vodou. Stále se mluví ve veřejných prostředcích, že louky, rybníky, rybníčky apd. mají zadržovat při deštích vodu a toto je (byla) louka....

Milý anonyme,příště seberte

Milý anonyme,příště seberte aspoň odvahu a podepište se.Nebo na to už jste zapoměl? Ano pro komerční účely,které by sloužili právě obyvatelům naší obce :-)

A jak jste si určitě

A jak jste si určitě zjistil/a tak musíte vědět, že tohle by bylo volně přístupné pro všechny lidi takže bych výraz komerční účely nebrala za úplně vhodné slovo.

Znáte tyto přísloví ?? Sliby

Znáte tyto přísloví ?? Sliby se slibují, blázni se radují - až naprší a uschne - co je psáno, to je dáno .....

Pohádkový les

Tak máme čas 23:04, kdy normální děti už mají dávno spát a stále nám tady vyhrává trapná kapela svoje trapné songy. To je tedy zase akce....