Registrace na Noc hororů

Tento formulář je uzavřený.

Bojovka Noc hororů se uskuteční 22. 10. 2016 od 18:30 na Pohádkové louce (křižovatka Javorová a Ke Kukaláku). Registrujte své ratolesti ještě dnes.

Komentáře

Noc hororu

Dobrý den jak jsou pořešeni divočáci. Díky L.D.

Dobrý den, požádali jsme

Dobrý den, požádali jsme myslivce, aby před bojovkou les prošli se psi, tak jako to dělají před každou akcí, kterou v lese pořádáme.
Vlasta Málková

Prasata

Paní Málková,
ve vyjádření myslivců k problému s prasaty stojí následující :" V lese jsou divočáci rušeni člověkem a jeho aktivitami – v přilehlých lesích nejsou výjimkou noční přespolní běžci s čelovkami, případně lidé, kteří ve večerních nebo nočních hodinách venčí na volno v lese své čtyřnohé miláčky". Rok se tu řeší problém s kanci, kteří devastují na co přijdou a obec uspořádá bojovku v lese a pro jistotu budou myslivci vyhánět kance z lesa?

Ta akce je dobrovolná a prase

Ta akce je dobrovolná a prase nás nežere. To je naopak.
Chodím po lese často a víc než prasat se bojím poházeného nepořádku (sklo, plechovky...)

Problém s přemnoženými

Problém s přemnoženými prasaty se řeší několik let a nejen u nás v obci. Prasata jsou velice chytrá a určitě nemají v úmyslu družit se se dvěma sty lidmi pohybujícími se v lese. Pokud máte zájem dozvědět se o problematice přemnožených divočáků víc, zvu vás na společné setkání s odborníky v pátek 21. 10. v 18. hodin do Restaurace Na Kopečku v Dolních Jirčanech. Určitě se dozvíte odpovědi na svoje otázky přímo od nich.
Vlasta Málková

Naprosté nepochopení mého

Naprosté nepochopení mého dotazu. Ptám se, zda Vám přijde rozumné pořádat takovouto akci v lese, když se prohání divočáci po zahradách, na fotbalovém hřišti a obcí a myslivci přitom upozorňují na problém rušení prasat právě v lese?? Čerpám z odpovědi odborníka k problematice prasat v obci!

Tak mezi námi

Prase je chytrý tvor, řekl bych mnohdy chytřejší než někteří lidi a pokud vím, tak se raději stáhne, to aby zaútočilo na člověka se stane málokdy a hlavně pokud má pocit, že mu útočíte na mladý. I když je prase přemnožený, tak zahlídnout ho přes den je umění a v noci se hluku vyhne.
To že vleze na zahradu přes děravý plot, kde jsou naházené na kompostu lahůdky a žádná aktivita není zas až tak překvapující....

Dobrý den, tady evidentně

Dobrý den,
tady evidentně nejde až tak o strach z prasat, ale o nemalé škody na zahradách a obecních pozemcích... Problémem je, že prasata nejdou na kompost a nelezou stávající dírou v plotě.. Ničí upravené zahrady a napadaných jablk a kompostu si ani nevšimnou. Prase si plot z pletiva prorve a nečiní mu problém rozlámat plot dřevěný. Koupě světel na zahradu nepomáhá a plašiče jsou také k ničemu. Pochopte, že po desítkách stížností na tento fakt a vyjádření mysliveckého spolku, že je problém s rušením kanců v lese je poněkud nepochopitelné, že obec uspořádá noční bojovku v lese a myslivci budou kance vyhánět z lesa... Mohli by je pak zase laskavě nahnat do lesa? Jen abychom se opět neprobudili s kompletně rozrytou zahradou, či hřištěm...

Dotaz

Dobrý den,mám prosbu. Zaregistrovala jsem syna Matěj Kiowský na Noc hororů na 18.30h, ale přijeli k nám další dva kluci Lukáš a Ondřej Penxa a chtěli by jít s Matějem, jenže ty už jsem mohla zaregistrovat až na 20.30 a 20.35 h. Bylo by možné aby šly kluci spolu? Klidně v těch 20.35 nebo jaký koliv jiný čas.Předem děkuji moc za odpovědˇ. Martina Kiowská mail.: kiowska [dot] matseznam [dot] cz

Dobrý den, máte to až skoro

Dobrý den,

máte to až skoro na konci, jistě nebude problém aby šli v nejhosrím jako poslední hlídka kdyby se nic dříve neuvolnilo.

S pozdravem Vít Olmr

Noc Hororu

Dobrý den,
Jake je věkové omezení pro noc hororu.A po kolika se pujde cesta lesem.

Děkuji.
J.B.

Dobry den, bojovka je urcena

Dobry den,

bojovka je urcena predevsim pro školáky. Mladší děti jen v doprovodu rodicu nebo starsich sourozencu a chodi se po trech. Jen je treba mít na paměti že všechny standardni terminy jsou již vyčerpány, takže budete muset čekat na okno kde nějaké dítko nedorazilo či budete zařazeni na konec.

s pozdravem
Vít Olmr

jsme už registrováni na 20:05

------