Pohádkový les po šesté

Pohádkový les pořádala obec již po šesté. A opět to byl nádherný den pro nás všechny. Rozzářené obličeje dětí a spokojení rodiče - to vše bylo pro nás velikou odměnou i přes totální vyčerpanost pohádkových bytostí. Tentokrát se akce zúčastnilo rekordní počet dětí cca 550 a téměř 100 dobrovolníků. FOTO Někteří se podepisovali do knihy hříchů, jiní museli kousnout do jablka z Frňákovníku a čekat, zda nos vyroste nebo ne, další se plavili po rybníku Kukaláku, aby zachránili

posádku Apolla. Zkrátka na všechny čekala spousta úkolů a překvapení.

Děkuji organizátorkám Martině Jedličkové a Lence Málkové za přípravu trasy, kulisy a kostýmy a všem pohádkovým bytostem, které věnovaly svůj čas a připravily pro děti tak krásné odpoledne. Děkujeme také sponzorům, kteří si připravili svá pohádková stanoviště, Restauraci Na Kopečku za špekáčky a limonádu, firmě Penam za perníky a koláče, panu Kosteleckému za mašinku, Tiskárničce za drobnosti do tašek, Laguně a p. Řechkovi za zapůjčení kozy, p. Lukovi za vynikající trdelník, na který se stála fronta.

K dokonalosti odpoledne přispěly aquazorbing a skákací hrady, skupina Ignis Dea se svoji ohnivou show a skupina Fishmeni, kteří nám hráli písničky celý večer.

Díky také za natáčení videa Jaroslavu Sokolovi a za fotografie Vítu Olmrovi, Městské policii Jesenice a dolnojirčanským hasičům za pomoc a dohled.

Velký dík patří všem :)

Za organizační tým Vlasta Málková

Komentáře

Pohádkový les

Obr Dobr byl naprosto božíííí a nápad s raketoplánem uprostřed Kukaláku byl super. Trdelník vypadal nádherně. 

Vůbec je radost vidět, kolik lidí je ochotno na tuto akci věnovat svůj čas a peníze. Spoustu času. I bez těch tří věcí by to byla perfektní akce, jako každý rok.