Výzva pro občany

Vážení,

chtěli bychom Vás požádat, hlavně pejskaře, aby při vycházkách měli své psy stále pod dohledem. Již třetí týden se opakuje stejná situace – roztrhané a rozházené pytle s odpadky v lokalitě U Kukaláku, Ořechovka, Vysoká a Hlavní v Dolních Jirčanech. Když se to stalo poprvé, říkali jsme si, dobře – někomu utekl pes, ale jelikož se to opakuje nyní pravidelně, není to nedopatření.

Prosím, buďte všímaví a pokud budete svědky takové situace, okamžitě volejte Městskou policii Jesenice 241 931 809 nebo 775 775 978.

Děkujeme za pomoc.

Sedláková Renata, správa majetku

 

 

Komentáře

Pytle s odpadem

To asi nebudou neposlušní psi pejskařů. Včera ráno 7.6.v 4.30hod. při cestě do práce asi 100m nad rybníkem Kukalák na cestě byla bachyně asi s osmy selátky a luxusně si v pytlích s odpadem rochnily :-) Jezdím tuto dobu denně zkusím vyfotit, dnes ráno tam byly také. Myslím, že by bylo dobré spíše apelovat na myslivce a na majitele pole nad rybníkem kukalákem z kterého se pomalu stává lesík a pro divoká prasátka útočiště.

Přesně tak, nebyli to psi,

Přesně tak, nebyli to psi, ale divoká prasata. Taktéž jsme to řešili přímo na úřadě, protože jsme měli prasata běžně na zahradě "nastěhovaný" v popelnici.

To nejsou pejci

Ahoj Nikolo, to nejsou pejsci, ale divočáci, osobně jsem viděl, jak tyto popelnice převrací. i moji si vzali do parády:-)
Tomáš K