Seznam přijatých dětí do mateřské školy a jejich rozmístění

Seznam přijatých dětí do mateřské školy a jejich rozmístění

Seznam přijatých dětí do mateřské školy a jejich rozmístění

Přiložené soubory: 

Komentáře

Dobrý den, děkuji za seznam

Dobrý den,
děkuji za seznam dětí v MŠ, ale jen bych se chtěla ještě zeptat, kde najdu seznam a hlavně rozmístění přijatých dětí do ZŠ?
Zajímalo by mě kam moje dcera za týden půjde do první třídy, koho bude mít za paní učitelku, yda je již připraven nějaký koncept výuky, podle kterého se bude v ZŠ vyučovat, případně i seznam kroužků... Na konci školního roku na třídní schůzce jsem se nedozvěděla nic a teď týden před koncem prázdnin na tom nejsem o mnoho lépe. Nekteré rodiny jsou až do konce prázdnin mimo Psáry a jediným zdrojem informací je pro ně internet. Myslete prosím i na ně.
Děkuji
Veronika Švábová

Prvňáčci

Vážená paní Švábová,

seznamy prvnáčků byly před 14 dny vyvěšeny na nástěnkách školy a školky a na obecních vývěskách u autobusových zastávek Štědřík a Psáry. Naleznete na nich i jména třídních učitelek.
Na novém webu školy se intenzivně pracuje. Funkční verze zatím bez originální grafiky bude spuštěna v průběhu tohoto týdne. Ihned po spuštění tam naleznete všechny potřebné informace.
Pokud máte jakékoli další otázky, neváhejte kdykoli ve všední dny od 9 do 15 hod kontaktovat ředitelku školy na telefonu 241 940 657.

S pozdravem
Martina Běťáková

seznam dětí

Dobrý den,

mám dotaz ohledně přijatých dětí do mateřské školy. Nejsem asi jediná, kdo se nad tím pozastavuje, ale jak je možné, že byly přijaty dvouleté děti, když kapacita míst byla tak "omezená", že podle bývalé paní ředitelky se nemohly umístit ani všechny tříleté děti? A podle jakých kritérií byly vybrány??
Děkuji za odpověď.
M. Hájková

kritéria přijetí do MŠ

Vážená paní Hájková,

nejlépe by na Vaše otázky měla umět odpovědět bývalá paní ředitelka, Mgr. Milena Trůblová. Ona vyhlásila kritéria přijetí, vedla správní řízení o přijetí k předškolnímu vzdělávání a vydávala rozhodnutí. Za současné vedení školy mohu konstatovat jen tolik, že k 1. 9. byly všechny přijaté děti tříleté. Nová paní ředitelka pouze vydala rozhodnutí v odvolacím řízení. Všechna tato rozhodnutí byla opět negativní, jelikož povolená kapacita školky 137 dětí, byla ke dni vydání rozhodnutí naplněna. V druhé polovině srpna byly z docházky do MŠ odhlášeny 4 děti a na tato místa byly přijaty děti v pořadí tak, jak se umístily pod čarou ve správním řízení.

S přáním všeho dobrého

Martina Běťáková

kritéria přijetí do MŠ 2012/2013

.... no, počkáme si na kritéria stanovená pro výběr na příští školní rok a výslednou skutečnost - jakého věku a jakého příjmení budou děti nově přijaté do MŠ.