Ranní dopravní nehoda

Jak asi většina z vás ví, tak dnes ránu došlo u Horních Jirčan k tragické dopravní nehodě. Oběti i zranení jsou z naší obce. Chtěl bych touto cestou vyjádřit úpřímnou soustrast rodinným příslušníkům, přátelům a známým. Budou nám chybět.

Jak asi většina z vás ví, tak dnes ránu došlo u Horních Jirčan k tragické dopravní nehodě. Oběti i zranení jsou z naší obce. Chtěl bych touto cestou vyjádřit úpřímnou soustrast rodinným příslušníkům, přátelům a známým. Budou nám chybět.

Komentáře

TV Nova - včerejší reportáž

Vážení, nedá mi to a musím zareagovat na včerejší reportáž na TV NOVA. Obrátil se na mne redaktor televizních novin a požádal o natočení reportáže. Hned to telefonu jsem mu sdělil, že nás to zasáhlo a že jsme je znali osobně a že i z těchto důvodů nechci poskytnout rozhovor. Z tohoto telefonátu, který si bez upozornění nahráli, vystřihli a použili dvě věty, které se v reportáži tvářili jako mé vyjádření. V žádném případě se nechci jakkoliv podílet na bulvarizaci tohoto neštěstí a postup redaktorů TV Nova považuji za nekorektní.

S pozdravem

 Milan Vácha

Pane starosto,Novu sleduji

Pane starosto,Novu sleduji velmi sporadicky,a to prave z těchto důvodů...novinářský hyenismus mne nepřekvapil a myslím,ze si nikdo nemůže myslet,ze byste se podílel na medializaci tohoto neštěstí.Uprimnou soustrast pozůstalým....PD.

pohřeb Petra B.-autobus

Rozloučení s naším kamarádem Petrem Baxou se koná v pátek, 30.8.2013 ve 14,00 ve Strašnicích. Z naší obce bude vypraven autobus, který vyjíždí z návsi v Psárech v 12:40 se zastávkami na stanovištích MHD a dále cca 12:50 odjezd z fotbalového hřiště v Dolních Jirčanech.

Petr Jaško