Pohádkový les poprvé v Dolních Jirčanech

Ráda bych touto cestou poděkovala všem spoluorganizátorkám, které v průběhu několika měsíců věnovaly většinu svého volného času přípravě akce Pohádkový les, a jejich rodinám za podporu. Zároveň děkuji pohádkovým postavičkám, které působily opravdu věrohodným dojmem, a na svých stanovištích strávily celý den od časného rána až do večera.

Ve fotogalerii si můžete prohlédnout fotky z průběhu celé akce.

Další dík patří těm, kdo pomáhali na místě a byli ochotni operativně řešit vše, co bylo potřeba. Největší komplikací se ukázalo sršní hnízdo, o které se rychle a bez úrazu kohokoliv z účastníků, postarali jirčanští hasiči. Ošetřovali i drobné odřeniny dětí.

Dopravu řídili spolehlivě strážníci Městské policie Jesenice a dohlíželi na bezpečnost akce.

Za děti, nadšené malováním na obličej, patří dík dvěma děvčatům, která vydržela trpělivě malovat od začátku a ještě dlouho po skončení akce, aby se dostalo na všechny malé žadatele. Máme spoustu fotografií a je natočené video ze stanovišť. Vše si budete moci prohlédnout v průběhu několika dnů na našich webových stránkách.

Děkuji i za dobře zajištěné občerstvení, jídla i pití bylo dostatek a myslím, že si všichni pochutnali.

K pohodovému průběhu celé akce přispělo i nádherné letní počasí.

Na akci se celkem podílelo cca 70 dobrovolníků. Všem ještě jednou moc děkuji. Díky patří také sponzorům, kteří věnovali dárky pro děti.

Dětí, které byly registrované a prošly si jednu z tras, bylo okolo 500.

Pokud se akce Vám a Vašim dětem líbila, je to největší odměna pro nás všechny.

Vlasta Málková, místostarostka

 

Komentáře

Poděkování!

Akce mě moc potěšila a doufám, že se bude pravidelně opakovat. Masky byly moc povedené, obzvlášť se nám libil Pavouk z včelích medvídku.
Všem organizátorům moc děkuji!

Poděkování

Děkujeme za poděkování. Jsem ráda, že se Vám akce líbila. Radost rodičů a hlavně dětí je pro všechny dobrovolníky nejlepší odměnou.

Vlasta Málková

souhlas, bylo to super

chodíme na pohádkové lesy často, ale tenhle byl nejlepší - nebyla to továrna na peníze, ale akce pro děti od lidí, kteří to dělat chtěli a podle toho to vypadalo.
Ať Vám vydrží elán i příští roky!

poděkování

také se připojuji k poděkování za úžasnou akci, užili si to jak děti, tak i rodiče, masky byly moc hezké, trasa se dala v pohodě ujít s menšími dětmi i kočárky a zakončení u rybníka s opékáním buřtů a limčou super. No a počasí, které se vydařilo celou akci jen příjemně doladilo :-) Už se těšíme na příští rok, že se bude vše opakovat, takže ještě jednou velký dík všem, kteří se podíleli na organizaci. Za nás palec nahoru :-)

poděkování

Také musím souhlasit, že to byla velmi příjemná akce pro děti s ještě více milými lidmi, kteří se na všem podíleli, děkujeme a těšíme se již na příští rok !!!!! P. Svobodová

Pohádkový les poprvé v Dolních Jirčanech

Moc se nám vše líbilo, děkujeme!!!