Oprava ulice Kutná - úplná uzavírka komunikace od 1. - 12. 8. 2012

Z důvodu opravy komunikace dojde ve dnech 1.8. – 12.8. k úplné uzavírce ulice Kutná. 

Rekonstrukce asfaltového povrchu bude prováděna v plném profilu. V úseku psárská křižovatka (náves) - značený konec obce směrem na Libeř bude úplná uzavírka. Sledujte prosím pozorně dopravní značení. Za omezení spojené s opravou silnice se předem omlouváme.

Komentáře

Dobrý den, mám dotaz, zda se

Dobrý den, mám dotaz, zda se obyvatelé ulic V Zahradách a Chrpová dostanou s autem ven směrem na Libeř, když bude uzavírka až k ceduli. Pak mám dotaz, zda se po ulici Kutná budou moci pohybovat chodci, abychom se dostali aspoň na autobus. Díky. Čapková

Re: Mám dotaz, Kutná

Dobrý den,

Na prvním místě bych rád předeslal, že vše je v kompetenci stavby a je tedy nutné, se obracet na zhotovitele a případné průjezdy domlouvat přímo se stavbou. Po takové dohodě se stavbou, by tedy bylo možné zajet do ul. V Zahradách a Chrpová. Orientačně 9.-11.8. by se měl dělat i Vámi zmiňovaný úsek na Libeř. Dojde tedy k dočasnému otevření průjezdu od Libně (kolem hřbitova). V každém případě se v době aplikace nástřiků a finálního asfaltování autem nedostanete vůbec (cca 2-3 dny ke konci). Sledujte tedy na stavbě průběžně informace. Pěšky se na autobus dostanete, ale určitě dávejte pozor na výkopy a stavební techniku.

S pozdravem

Milan Vácha