Pohádkový les 2023 - REGISTRACE UKONČENY

Tento formulář je uzavřený.

Je srpen 2023 a přípravy na rozezpívaný 12. ročník Pohádkové lesa jsou v plném proudu. Vše vyvrcholí v sobotu 9.9. 2023 na "Pohádkové louce" v Dolních Jirčanech (křižovatka Javorová a Ke Kukaláku). Z důvodu hladkého průběhu celé pohádkové cesty Vás opět žádáme o včasnou registraci Vašich dětí (počet, výběr trasy a nejvhodnější čas pro Váš start).

Ocitnete se společně s námi ve světě známých pohádkových a filmových melodií, do kterého se vchází jen na zvláštní povolení se žlutou a modrou kartou. Co Vás v ní čeká a nemine?

Pohádková trasa pro mladší děti (cca do 5 - 7 let) Vás čeká společně např. s Elsou v Ledovém království, s Honzou v zemi, kde princové jsou na draka nebo tam, kde mouchy umí mluvit a pomáhají Jiříkovi v cestě za nevěstou. 

Na Pohádkové trase pro starší děti (od 8 - cca do 12 let) Vás čekají např. hrdinové po boku rytíře Brtníka z Brtníku, aby byli nachystáni,  kdyby se náhodou Harrymu Potterovi nepovedla pečlivě nacvičená kouzla či by mu vypadla slovíčka hadího jazyka. 

Důležité informace

  1. Kdy: v sobotu 9. září 2023 od 13:00 do 18: 30 hod. (poslední start v 17.00 hod.)
  2. Kde: start i cíl - u křižovatky Javorová a Ke Kukaláku v Dolních Jirčanech (mezi Pobytovou loukou a Kukalákem)
  3. Startovné:  100,- Kč
  4. S sebou: odvahu, dobrou náladu, fantazii, pevné boty, silné paže a bystrou hlavu 

Pro děti i dospělé hraje živá hudba. Občerstvení zajištěno. Pro registrované dětské účastníky limonáda a buřt zdarma a věcné ceny v cíli. Na závěr akce po setmění (cca ve 20 hodin) ohnivá show.

Důležité upozornění

 !!!!!Registrovaní účastníci mají absolutní přednost vstupu na trasu Pohádkového lesa před neregistrovanými, zároveň pro neregistrované účastníky neplatí zajistění občerstvení a odměny pro děti zdarma.!!!!!!