Staročeský advent

Místo konání: 
Dolnojirčanská náves
Datum: 
Sobota, 3 Prosinec, 2016 - 12:30 - 17:45

Srdečně vás zveme na Staročeský advent, který se koná i v letošním roce na dolnojirčanské návsi v sobotu 3.12. od 12,30 hodin. Můžete se těšit na bohatý program, děti se svezou na koni, poníkovi, ale i oslíkovi, poslechnete si pěvecká vystoupení, atd. Čert s Mikulášem připravili nadílku i jiná překvapení. Pozvání přijala operní pěvkyně Andrea Tögel Kalivodová a dětská skupina Lollipopz.
Případné dotazy Vám zodpovíme na malkova@psary. cz nebo na tel. 602714101

Komentáře

Staročeský Advent s tímto programem???

Staročeský Advent?? Lollipopz zvláštní to věc barevná a Kalivodová. No jestli dají staročeské vánoční koledy s lidovou muzikou tak ano. Trošku se obávám,aby děvčátka nehopskala na playback a Kalivodová nedula Ave Maria. Neměla by se ta akce spíš jmenovat Kýčovitý Advent?

Staročeský advent

Dobrý den, nevím, co vás uráží na vystoupení dětí, které něco umí a mohou přinést radost i ostatním a dotýkat se paní Kalivodové? K tomu není co dodat. O tom jsou vánoce, barvy, světla, lidé, zábava a radost. Pokud máte zájem připojit se k řadám našich dobrovolníků, kteří jsou ochotni věnovat svůj čas obecním akcím a zdarma pomáhat nebo si vzít na starost organizaci příštího adventu, zastavte se za mnou na OU.

Vlasta Málková

Reakce

Přesně tak, paní Málková, jedním z cílů je myslím i to, aby se lidé potkali a s nimi přišli i jejich děti, které třeba na chvíli přestanou trávit maximum času u mobilů a tabletů. Třeba zrovna kvůli Lollipopz přijdou. Pavel Smola

No, nez tento humus, tak at

No, nez tento humus, tak at radsi vydrzi u mobilu a tabletu.

Myslim, ze ne Lollipopz, to

Myslim, ze ne Lollipopz, to uz je lepsi pustit detem porno. Je obvykle mnohem vkusnejsi nez tyto deti, co "neco umeji". Kdyz uz chcete obcanum organizovat kulturni zazitky, mel by to delat clovek s alespon minimalnim kulturnim rozhledem.

Účast není povinná!!!!!!!!!!

Účast není povinná!!!!!!!!!! Ta doba je již dávno pryč, kdy to bylo povinné a hlídalo se kdo se na to vykašlal. Můžete doma sedět, nebo přiložit ruku k dílu a něco vymyslet. Hahaha to ale stojí námahu.

Ucast neni povinna, nicmene

Ucast neni povinna, nicmene platit tak vrcholny nevkus z obecnich penez mi pripada velice nevhodne. Nebojte se, ja vymyslim zabavy spoustu. Ale ne takoveto hudebe zabavne zvratky.

Ten obrazek je takovy ryze

Ten obrazek je takovy ryze staroceksy. Primo Ladovy Vanoce.

https://www.stream.cz/hudebni

No to je fakt masakr...

No to je fakt masakr...

Tady to zase žije.

Tady to zase žije.