Muzikál Jeptišky

Pojeďte s námi 15. ledna od 19.30 hodin do pražského Divadla Na Fidlovačce na muzikálovou komedii Jeptišky, která se například v New Yorku hrála neuvěřitelných 10 let a stala se druhým nejhranějším offbroadwayským muzikálem v historii.

Cestu opět zajišťuje zdarma pan Adámek a odjíždíme v 18.00 hod. z obvyklých zastávek Psáry, OÚ Psáry a Dolní Jirčany. Vstupenky se v divadle prodávají za 430/360 Kč, ale pro naše občany jsme je získali za zvýhodněnou cenu 215/180 Kč. Zakoupit si je můžete v pokladně OÚ u paní Šimkové.

A o čem Jeptišky jsou?

Chcete vědět, co všechno se může stát, když si řádové sestry uvaří k smrti dobrou polévku? Malých sester z Hobokenu bývalo sedmdesát a jedna jeptiška, ale sestra Julie byla vždycky tak trochu podivná kuchařka. A tak není divu, že se dvaapadesát jejích sestřiček odebralo na onen svět. Tedy vlastně prozatím jen do mrazáku, neboť klášterní kasa je po nákupech matky představené jaksi prázdná. Co dělat? Čekat na zázrak, nebo uspořádat dobročinné představení v pronajatém divadle? Muzikál Jeptišky je totiž něco jako apo-katoli-ptický muzikál, u kterého se chvílemi možná budete až modlit smíchy.

Hrají: Zora Jandová, Ludmila Molínová, Sandra Pogodová, Barbora Mošnová, Martina Randová