Letní kino 22.6. po setmění

Místo konání: 
Dolnojirčanská náves
Datum: 
Pátek, 22 Červen, 2018 - 21:30

Již dnes Letní kino, nezapomeňte na sedátka a deky, budeme se těšit.

Srdečně vás zveme na první představení Letního kina v letošním roce, které se koná 22. 6. od cca 21,30 (po setmění). Bude se promítat film „Bezva ženská na krku“, který jste si vybrali v anketě na webu. Občerstvení bude zajištěno, deky a něco na sezení si vezměte s sebou, vstupné zdarma.
Filmy v anketě můžete vybírat dál. 13. 7. uvidíme LETNÍ KINO v Psárech na návsi, na místě bývalého vrakoviště a 31.8. na dolnojirčanské návsi. Budeme se těšit

Obsah

Sympatická Eliška (Petra Hřebíčková) je na plný úvazek milující manželkou charismatického a bohatého Pavla (Jiří Langmajer). Ovšem jen do té doby, než ji na prahu čtyřicítky milým a korektním způsobem požádá o rozvod. Když nový život, tak od základů! Eliška se rozhodne začít od nuly jako učitelka v malé středočeské vesničce. Rázovitý a hyperaktivní starosta (Miroslav Táborský) nastěhuje Elišku do jednoho domu s nerudným Božíčkem (Ondřej Vetchý), který díky svým vlastním neblahým zkušenostem s „ženskejma definitivně skončil". Jeho jízlivost a hulvátství může trumfnout snad jen jeho povolání – Božíček pracuje ve vesnici jako hrobník. Eliška má ovšem na chlapy také momentálně spadeno, takže si rozhodně nenechá nic líbit...(CinemArt)

Přiložené soubory: