Průjezd z ulice Pod Vápenkou na hlavní silnici

Typ příspěvku: 
Stížnost
Stížnost na : 
Ostatní
Stížnost s korupčním motivem: 
Stížnost s korupčním motivem - NE
Stav požadavku / stížnosti: 
Řeší se
Priorita požadavku: 
Normální

Dobrý den, výjezd z ulice Pod Vápenkou na hlavní ulici chce opravdu pevné nervy a schopnost vidět i za roh. Nerozumím tomu, proč nejsou zaměstnanci stavební firmy schopni dát nákladní auto, na které házejí vykopanou zem, do ulice Pod Vápenkou. Auto bylo dnes postavené v hlavní silnici, takže když vyjíždíte z ulice Pod Vápenkou, tak vůbec nevidíte a nevíte, jestli ze směru od OÚ přijíždí nějaké vozidlo. Situace je zde velmi nepřehledná a hlavně nebezpečná. A to vůbec nemluvím o tom, že průjezd je tak úzký, že sotva projedete. Podle mne by měla být minimálně upravená doprava na ulici Psárská - snížení rychlosti nebo semafor. Pokud se situace nezlepší, tak jen můžeme čekat v blízké době dopravní nehodu....

Komentáře

Průjezd z ulice Pod Vápenkou na hlavní silnici

Dobrý den, máte pravdu.
Urychlené řešení problému jsme chtěli po zhotoviteli okamžitě po vytvoření výkopu v tomto rozměru. Urgovali jsme to 4. 1., kdy byla slíbena náprava viz. odpověď stavbyvedoucího „ Pro jistotu ještě dnes doplníme další směrové značení z ulice pod Vápenkou do volného prostoru, tak aby všichni byli svádění do průjezdu“.
Po další urgenci z 5.1. přišla odpověď od stavbyvedoucího, cituji: Dělníky jsem poučil, aby nakládku prováděli do ulice Pod Vápenkou (za mě mohlo jít o moment, kdy nakládali výkopek pro odvoz). Vzhledem k pomalejšímu postupu prací na výkopech a značném množství síti vedoucích výkopem, bude propoj vodovodu připraven ke kontrole až na pátek cca 15 hod“.
Poprosíme vás o trpělivost. Dnes jsme znovu žádali o nápravu a o dodání pojezdového plechu pro větší bezpečnost. Další možností byla celková uzávěra, se kterou jsme nesouhlasili. V sobotu by mělo být, dle slov stavbyvedoucího, vše zasypáno.