Bydlí v Psárech Čavojovi?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda v Psárech bydlí Čavojovi (popř. kde přesně), kteří mají syna Jakuba Čavoje, kterému je momentálně 22 let. Děkuji za odpověď.

Zdar anonyme

nejsi náhodou z dlouhé vsi u sušice??? Celkem neškodí ani s pod to podepsat, případně na sebe dát kontakt.

JS

Nejsem, jsem z jižní Moravy.

Nejsem, jsem z jižní Moravy. E-mail green0711atseznam [dot] cz, MB

Hledám přímo Jakuba Čavoje,

Hledám přímo Jakuba Čavoje, který momentálně bydlí u rodičů. Vím, že dříve rodiče bydleli v Psárech, ale mám informaci, že už zde nežijí, informace je nepodložená, proto se ptám. Budu rád za jakoukoliv informaci at už sem nebo na e-mail. MB

Takže už vím, že v Psárech

Takže už vím, že v Psárech bydlí. Jinak ho hledám z důvodu, že mi dluží peníze http://nepoctivci.cz/QueryEntityDetail.aspx?s=90783 Budu rád za přesnou adresu.

Prispevek smazan

Prispevek smazan administratorem, protoze obsahoval osobni udaje. Bude-li se situace opakovat budu nucen pristoupit k omezeni pristupu.

Číslo popisné

Dobrý den, předpokládám, že zde byl smazán přípsěvek s číslem popisným Čavojových - ještě jednou prosím, pokud někdo z Vás víte číslo popisné, pošlete mi ho prosím na mail green0711atseznam [dot] cz, děkuji. Tady jsou další okradení... http://www.emimino.cz/diskuse/zna-tu-nekdo-adresu-monny-moniky-cavojove-...