diskuse

Ahoj všichni!

Navrhuji ulici Kutnou přejmenovat na "Psárský tankodrom" . Výborné cvičiště pro čtyřkolky.Mně to zatím stálo jeden zadní tlumič a stabilizátor přední nápravy.Ale uklidňuje mě prima udržovaná silnice na hřbitov.Já vím, silnice není Psárská, ale až se zase převrátí "režim", tak se snad o opravu někdo postará.....Všechno jde když se chce! Zdenda K.

Pokud se nepletu, tak na

Pokud se nepletu, tak na poslednim zastupitelstvu zaznelo, ze by se kutna mela zacit v nejblizsi dobe zacit opravovat.

Oprava ul. Kutná

Dobrý den pane Kuchaříku,

jak již tu správně předchozí přispěvovatel napsal, tak zazněly orientační termíny na zasedání zastupitelstva. Ulice Kutná by se měla začít dělat v plném profilu v červnu. Dle předpokladů stavebníka - Středočeského kraje (my akci pouze spolufinancujeme) by vše mělo být hotovo do 31.7.2012. Na těchto stránkách budou aktuální informace o dopravních uzavírkách. Dále bychom chtěli v souvislosti s přeložkou elektrického vedení udělat i chodníky ze zámkové dlažby. Podle ČEZu by se mohla stihnout půlka Kutné do konce letošního roku a druhá polovina v roce příštím.

S pozdravem

Milan Vácha

ul Kutná

Dobrý den, na rekonstrukci ul. Kutná od cedule "začátek obce" na náves byla v polovině měsíce uzavřena smlouva s vlastníkem silnice s tím, že obec přispěje na opravu částkou 500 000,- Kč a vlastní realizace bude dokončena do 31.7.2012.

Sedláková, správa majetku