UZÁVĚRY KOMUNIKACÍ

Informujeme Vás, že od úterý 30. 8. od 7,30 hod do středy 31. 8. do 19 hod. bude uzavřena pro průjezd komunikace Pod Strání na Babu a to v úseku cca 80 m před můstkem a to z důvodu pokládky živičného povrchu. Úsek je možný objet po cestách Baba II nebo Baba III na ul. A. Šimka a dále ul. Pod Vápenkou.

Od úterý 30. 8. od 7,30 hod bude s obtížemi průjezdná ul. Horní v úseku od křižovatky s ul. Pod Skalkou po konec obce Dolní Jirčany a to z důvodu frézování živičné vrstvy a dále ve dnech 31. 8. - 1. 9. bude tento úsek pro průjezd úplně uzavřen a to z důvodu pokládky nového povrchu. Úsek je možný objet po místních komunikacích, ale žádáme řidiče, aby pro výjezd z obce v těchto dnech použili spíše místní komunikace směřující na sil. II/105 Pražskou.

Po dobu opravy nebude možné na opravovaný úsek vjet, proto žádáme vlastníky nemovitostí, kteří jsou přímo napojeni do opravovaného úseku, aby v této době vozidla zaparkovali mimo svůj pozemek tak, aby nebyli omezeni při výjezdu.

Současně bychom chtěli požádat  vlastníky komunikace Pod Skalkou, aby v této době odemkli závoru na komunikaci a umožnili řidičům z ul. pod Skalkou využít výjezd do ul. Lipová.

Předem se omlouváme za vzniklé komplikace.

Sedláková, správa majetku

Komentáře

Škoda, že komunikace určené k

Škoda, že komunikace určené k náhradnímu návratu domů nejsou způsobilé pro světlost výšky mého vozidla a není zajištěno hlídané parkování v okolí kostela? 10 minut chůze mne nezabije, když už na ostatní cesty nejsouou peníze a dá se jezdit jen směrem k radnici. Třeba se to po defenestraci, volbách, změní!

Lipová je slepá, co tam?

Lipová je slepá, co tam? Parkoviště? Nebo porušování předpisů? Paní Sedláková asi nezná místní situaci, protože bydlí jinde a proto oznemůže mít tedy vztah k vesničce, naší, střediskové!

Dobrý den, Nemáte tak docela

Dobrý den,

Nemáte tak docela pravdu. Lipová má dvě části. Ta kterou měla na mysli paní Sedláková ústí na jedné straně do Roklinky a na druhé přes Dlouhou a Zvonkovou do Dolnojirčanské (Horní)

S pozdravem
Vít Olmr

Děkujeme, je to krása!

Děkujeme, je to krása!