UZÁVĚRA UL. HLAVNÍ od 20.3. do 13. 4. 2015

Informujeme Vás, že od pátku 20.3. do pondělí 23.3.2015 bude částečně uzavřena ul. Hlavní u Horních Jirčan dle přiložené mapky a od úterý 24. 3. bude ul. Hlavní úplně uzavřena z důvodu opravy komunikace  viz přiložené mapky. Uzavírka se předpokládá do 13. 4. 2015.

Komentáře

Dobrý den, dle přiložené

Dobrý den,

dle přiložené dokumentace mají být osazeny značky slepá ulice a zákaz vjezdu. Kromě přímo dotčené ulice Hlavní není osazena jiná dopravní značka z přidružených ulic napojujících se na Hlavní.
Děje se, že řidiči jezdí všude možně a snaží se projet, dojedou k Hlavní, zjistí že neprojedou a opět se vracejí zpět, čímž vzniká zbytečně hluk zejména v nočních hodinách.

Dopravni zacka

Dobry den,
nechala obec dnes, tj. 20.7. zmenit znacku zakaz stani za znacku omezujici rychlost na 30 km/h v ulici Hlavni u krizovatky s ul. Na Vysoke v miste urcenem pro vyhybani se vozidel?
Vcera zde OP jesenice resila stani vozidel a dnes je zde jina znacka.

Dekuji za odpoved

Dopravní značka

Dobrý den, obec značku neměnila, to "šikovní" spoluobčané. Na zákazu stání to ale nic nemění, ten platí i bez značky. Zákon o provozu na pozemních komunikacích  § 25 ......
3) Při stání musí zůstat volný alespoň jeden jízdní pruh široký nejméně 3 m pro každý směr jízdy; při zastavení musí zůstat volný alespoň jeden jízdní pruh široký nejméně 3 m pro oba směry jízdy.

Výhybny slouží k vyhýbání vozidel, aby auta nenajížděla na okraj asfaltu a silnice nepopraskala, to jen na vysvětlenou. Záleží jen na nás všech jak přistoupíme ke společnému majetku a jak si ho dokážeme ohlídat.

Vlasta Málková