Psáryfest 2013

Místo konání: 
Laguna
Datum: 
Sobota, 22 Červen, 2013 - 13:00 - 21:30

Dobročinný hudební open-air festival PSÁRYFEST 2013 se uskuteční v sobotu 22. 6. 2013 v areálu Domova Laguna Psáry.

Na Psáryfestu vystoupí: Laura a její tygři, Helena Zeťová, Vlasta Horváth, Yvetta Blanarovičová, Telegraf, Něco, Prowizorium. Doprovodný program pro velké i malé návštěvníky.

Program je  přístupný široké veřejnosti. Výtěžek ze vstupného bude použit na zbudování malé terapeutické ZOO v areálu Domova Laguna.

Více informací - viz přiložený leták nebo na http://www.psaryfest.cz/

 

Přiložené soubory: 

Komentáře

ohňostroj

Vážený pane Kříž,
to,co jste napsal,je doufáme,pouze,špatný vtip.
Neboť,pouze hlupák,může myslet něco takového vážně!!
Neni nic hezčího,než úsměv a radost na tváři NEJEN místních klientů.
Andrea.

Ohňostroj

Teď v 23:05 hodin skončil v ústavu neohlášený ohňostroj (oprava nejaký blbec to tam bouchá ješte teď), doufám, že obec z tohoto udělá exemplární případ když se o nás tak stará a dává do kaslíku znění vyhlášky o nočním a nedělním klidu z roku 2008.
Protože neexistuje vetší (blbost, hloupost, kr...)a jiné dosadte při této neomalenosti podle svého. Psi jančí, děti se budí, proti tomu je i pitomá sekačka pohodovým rachůtkem.
Nebo si pan Adámek myslí, že jako zastupitel si může dovolit co se mu zlíbí???
S pozdravem
Kříž

Ohňostroj

Dobrý den pane Kříži,
pokud mohu mluvit jak za moji osobu tak celou rodinu, tak jsem nesmírně šťastný, když občas zjistím, že jsou mezi námi lidé, kteří nezištně pomáhají jiným a snaží se jim udělat radost nebo dokonce pomoci v jejich životě překonávat obtížné bariéry. Nacházíme se v době, kdy každý vidí pouze svůj vlastní prospěch a za sebemenší podporu automaticky očekává dvakrát více zpět. Přál bych si, aby takových akcí a radosti bylo mezi námi co nejvíce a abychom si dokázali užívat každý den s úsměvem a porozuměním.

S pozdravem
Marek Tichý

Re: Ohňostroj - roznáška

Vážený pane,

Původně jsem nechápal, co jste myslel péčí obce, která vám dává do „kaslíku“ znění vyhlášky o nočním a nedělním klidu. Až dnes se mi dostal do ruky text „Upozornění na zákaz používání sekaček v neděli“. Údajně byl roznášen asi před třemi týdny v ul. Kutná. S jistotou ale mohu říct, že to nebyla aktivita obce, ale někoho z našich spoluobčanů.

S pozdravem

Milan Vácha

Vážený pane Kříži, je mi

Vážený pane Kříži,

je mi velmi líto, že Vám naše dobročinná akce, jejíž kompletní výtěžek bude použit na vybudování terapeutické ZOO, přinesla zmíněné komplikace.

Bohudík pro Vás se tato akce bude konat jen jednou ročně. Rád bych Vás tedy touto cestou upozornil, že další ohňostroj v rámci Psáryfestu se uskuteční dne 21. června 2014 (sobota). Stejně jako v letošním roce bude akce řádně nahlášena, bude zajištěn zdravotnický i požární dozor a splněna budou také další kritéria, ke kterým jsme v rámci platné legislativy vázáni.

Pokud byste souhlasil, dovolil bych si Vám nabídnou osobní schůzku, při které bych Vám celou akci představil. Třeba byste poté změnil názor...

Závěrem mi bych Vás rád seznámil se skutečností, že pořadatelem akce nebyl Domov Laguna Psáry (tudíž ani pan Mgr. Jakub Adámek), ale agentura Full Production, s.r.o., kterou zastupuji.

Ve svém příspěvku se zmiňujete o "blbci". Předpokládám, že tím nemáte na mysli někoho z klientů Domova Laguna Psáry. Vzhledem k tomu, že si nejsem vědom, že bychom se osobně znali, dovoluji si Vás požádat, abyste mne neoznačoval jako "blbce"... Nejde o nic osobního, ale z hlediska odborné terminologie je "blbec" definován jako jedinec s těžkou mentální retardací (též slabomyslností či oligofrenií), tj. s narušenými psychickými funkcemi. Podle současně užívaného třídění je mentální retardace doprovázena IQ (tzn. inteligenčním kvocientem) nižším než 35. Sám jistě uznáte, že jedinec s IQ řekněme 20 není ani při největší vůli schopen odpálit jakýkoliv ohňostroj...

V případě jakýchkoliv dotazů, nebo sjednání termínu osobní schůzky, mne, prosím, kdykoliv kontaktujte.

S přáním příjemného a dnes již ničím nerušeného večera

Dalibor Prokeš, daliboratpsaryfest [dot] cz

RE:ohňostroj

Dobrý den pane Kříži,

akce „Psáryfest 2013“ byla nahlášena, přesto je mi líto, že Vám způsobila takovou obtíž. Já jsem naopak moc rád, že se uskutečnila a doufám, že bude příští rok opět. Z poslední věty usuzuji, že problém je trochu jinde než v ohňostroji.

S pozdravem

Milan Vácha

Psáryfest2013

"Vítěžek" není odvozen od slova "vítěz", ale jedná se o předponu "vy".

RE:

Dobrý den, čtu si Váš příspěvek týkající se gramatiky, nicméně jej nejspíš nechápu - někde v textu se objevuje "vítěžek"? Pokud ano, prosím Vás o bližší určení místa výskytu tohoto (z)jevu :)