Pohádkový les 8. 9. 2018

Datum: 
Sobota, 8 Září, 2018 - 13:00 - 22:00

Prazdniny jsou ve své půli, ale vždy netrpělivě očekávaná akce začátku školního roku " Pohádkový les" se blíží:-)

Využijte, prosím, včasné registrace Vašich dětí na Vámi vybraný termín a trasu, volná místa se vždy brzy naplní :-)

Pohádková trasa pro mladší děti (cca do 5 - 7 let) zavede Vaše děti do světa Příběhu hraček, proletí se cestou s mluvícími Letadly, přivítá je Mickey Mouse a spousta dalších pohádkových bytostí. 

Trasa pro starší děti (od 8 - cca do 12 let) vyzkouší obratnost Vašich dětí u Indiana Jonese, vyřeší záhady tajemných lektvarů Zloby, objeví svět Nekonečného příběhu a  hlavně se vůbec nebudou nudit....Pro výběr této trasy je důležité, aby dítě umělo číst a psát.

Důležité informace
Kd
y: v sobotu 8. září 2018 od 13:00 do 18: 30 hod. (poslední start v 17.00 hod.)

  • Kde: start i cíl - u křižovatky Javorová a Ke Kukaláku v Dolních Jirčanech (mezi Pobytovou loukou a Kukalákem)
  • Startovné:  50,- Kč
  • S sebou: odvahu, dobrou náladu, fantazii, pevné boty, silné paže a bystrou hlavu :-)

Důležité upozornění

!!!!!Registrovaní účastníci mají absolutní přednost vstupu na trasu Pohádkového lesa před neregistrovanými, zároveň pro neregistrované účastníky neplatí zajistění občerstvení a odměny pro děti zdarma.!!!!!!

Věnujte proto, prosím, registracím zvýšenou pozornost. Pro velký a stoupající zájem účastníků bohužel dochází k tomu, že  pro neregistrované účastníky již nejsou v cíli zajištěny stejné odměny a služby jako pro registrované. Není v našich silách předem odhadnout, kolik odměn pro děti nad plánovaný počet je nutné zajistit.

Registrací svého dítěte si zajistíte nejen jistotu pevného času vstupu na trasu Pohádkového lesa, ale i občerstvení zdarma pro své děti (špekáček + limo) a další doplňkové aktivity.

Těšíme se na Vás:-) Jste srdečně zváni, můžete se těšit na spoustu zábavy, pohádkové bytosti, dospělí na živou hudbu, občerstvení a další.

Přiložené soubory: 

Komentáře

Registrace

Dobrý den kdy se budeme moc registrovat předem děkuji za odpověď

Pohádkový les

Registrace bude  na webu obce v průběhu letních prázdnin. 
Vlasta Málková