Cyklistický závod SYMBIO+ CROSS COUNTRY

Datum: 
Čtvrtek, 1 Září, 2011 - 10:30 - 16:30

Cyklistický tým SYMBIO+ cycling ve spolupráci s obcí Psáry-Dolní Jirčany Vás zve na závod Cross Country, který se koná 1.10.2011 v dolních Jirčanech

Start a cíl je u ryblína Kukalák. Přijďte s dětmi závodit! A kdo nebude chtít závodit, může fandit nebo jen tak skotačit.

  • Děti startují v 10.30
  • Dospělí startují ve 12.00
  • Občerstvení a zábava zaručena

Registrace a informace o akci - WWW.R01CLUB.CZ

Přiložené soubory: 

Komentáře

Cross 2012

ještě jednou děkujeme za tuto akci. tolik bikerů v Jirčanech ještě nebylo. Doufám, že bude i rok 2012 trasa byla super. Pokud bude i vize co jsem tam viděl dám pořadatelů klobouk až na zem.
Franta

Pěkný závod , moc díky za

Pěkný závod , moc díky za super organizaci , počasí bylo objednáno taky kvalitní :o). Mám dvě malé poznámky 1. pokud bude za rok 2.ročník , tak zvážit termín spíše v září , že letos vyšel říjen byl zázrak a kdyby bylo zima a mokro,tak by bylo hobíků polovina 2. trať pro děti může být delší , věřím tomu,že by se v místech kolem Kukaláku dokázal vytyčit hezký okruh.
Ještě jednou díky a za rok nashledanou.
Michal Jůza

Prosba o uvolnění ulice v chatové osadě?

Myslím si, že jste udělali velkou chybu s roznesením prosby o až v pondělí odpoledne. Prakticky jste, tak nedali chatařům žádnou možnost, aby vás vyslyšeli a třeba na sobotu nepřijeli. Příště by to chtělo, se včas zamyslet.
Jinak je báječný, že se tu něco podobného koná a doufám, že i tak se závod povede. Držím palce,ať se povede vybudovat tradici.