Výzva k podání nabídek "Úprava povrchu části komunikace Pod Vápenkou"

Výzva k podání nabídek "Úprava povrchu části komunikace Pod Vápenkou"

Výzva k podání nabídek "Úprava povrchu části komunikace Pod Vápenkou"

Obec Psáry vyhlašuje výzvu k podání nabídek. Lhůta pro podání nabídek končí 22. 9. 2011 v 13 hod. Zájemci si mohou zadávací dokumantaci vyžádat na  asistentkaatpsary [dot] cz nebo telefonicky na tel. 241 940 454.

Přiložené soubory: 

Komentáře

Multicara m24 žebřík

Rád bych věděl proč obec prodala multicaru M24 žebřík minimíálně s cenou 8x nižší než je cena běžná??? Stačí jen zahledat na internetu a vyskočí ceny těchto strojů. Pořád se brečí, že obec nemá peníze, ale přitom je takto vyhazuje oknem.
Jan Soukup

RE: Multicara

 

Dobrý den,

Cena se vždy odvíjí od stavu. Naše M24 je nepojízdná a ve velmi špatném stavu. Žebřík není schopen řádného provozu a dlouhodobě se nevyužívala. Pokud bychom sečetli veškeré náklady, které bychom měli investovat (opravy, revize žebříku, STK, povinné pojištění), tak nám vyjde pouze prodej (ekologická likvidace). Nabídky přišly ve výši 4.500,-Kč a 5.000,-Kč. Pokud Vaší zprávě mohu rozumět jako nabídce, tak se mi určitě ozvěte. Jako bonus Vám to necháme zdarma odtáhnout před dům.

S pozdravem

Milan Vácha

Dobrý den mám zájem o

Dobrý den mám zájem o nabýzenou multicáru a jsem ochoten zaplatit částku 10.000,- Info na čísle 774 833 522 S POzdravem Mitáček.

No, Bzundo z toho včelín

No, Bzundo z toho včelín nebude. Pro starostu palec nahoru.

Smolda pacholda

To bych ani nechtěl byl by moc malý, ale pokud vím udávalo se že nestartuje a nebrzdí, protože se delam ve svem volnu i s temito stroji, tak vím kolik co stoji.
Nestartuje : 4 žhavicí svíčky cca 1 ks 250 kč.... jsou 4.
pokud netočí: starter 3500,-

Brzdy, pokud jsou pakny v haji jedna stoji 150 kč, je jich tam 8.
Pokud tečou prasatka, gumyčky a 56kč, je jich opět osm.

To že pak dodatečně napíše, že nefunguje to a tamto, se dá i brát jako podraz na prodavajicích. Na výzvě se udalo jen startovani a brzdy.

JS