"Výherní" automaty ano či ne?

Vážení spoluobčané, rád bych Vás pozval na dubnové zasedání zastupitelstva. Rozhodli jsme se otevřít diskuzi o provozování výherních automatů v naší obci. Pozvali jsme Martina Svobodu (Občané proti hazardu), autora knihy „Já hráč“, který se podělí o své osobní zkušenosti a přiblíží nám život gamblera. V současné době pomáhá městům a obcím, které se rozhodly regulovat hazard, se zaváděním potřebných opatření. Na jedné straně jsou finanční prostředky do obecní kasy a na druhé straně osudy těch, kteří se stali závislými a sami nejsou schopni s tím bojovat. Zasedání zastupitelstva se koná 15. 4. od 18 hodin, začátek diskuse předpokládáme kolem 19 hodiny. Přijďte, budete vítáni!

Komentáře

Výherní automaty ano či ne?

Neuvažuje vedení obce v této záležitosti nechat občany hlasovat, či jiným odpovídajícím způsobem se k tomuto poměrně závažnému tématu vyjádřit a podle výsledků rozhodnout?

RE: Výherní automaty

Dobrý den,

středeční setkání bylo zahájení diskuze k tomuto tématu. Právě očekávám, že se k tomu vyjádříte i zde nebo na obecním FB. Ze středy je patrné, že šíře názorů zastupitelů je opravdu velká. Pokud se ptáte na to, jestli chceme nechat občany hlasovat v této otázce (tedy referendum), tak jsme o tom zatím nemluvili. Popravdě to vypadá, že ani po něm u nás v obci není příliš velká poptávka. Což je trošku škoda a pro mě osobně by toto řešení bylo nejjednodušší.

S pozdravem

Milan Vácha

Vyherni automaty mi nevadi,

Problem je v tom, ze vsude jsou jen proherni automaty.

Výherní automaty

Mě osobně výherní automaty nevadí. Když to řeknu tak jak to je, nejsem slabý člověk, aby mě nějaký automat úplně pohltil. Občas si zahraji, to neříkám, ale vím, jak se ovládat. Navíc, hraji online automaty zdarma. To znamená, že neutratím ani korunu a i tak zažiji skvělý adrenalin.

Příspěvek upraven

Z příspěvku byla administrátorem odstraněna reklama.

Vít Olmr