Nabídka pro strany kandidující v komunálních volbách

S ohledem na uzávěrku podání kandidátních listin do podzimních komunálních voleb nabízíme všem kandidujícím stranám, hnutím a nezávislím kandidátům prezentaci na obecním webu a v Psárském zpravodaji. Zájemci o prostor pro propagaci se mohou přihlásit u starosty Milana Váchy.

Komentáře

Kandidátní listiny

Na stránkách obce jsem nenašel vyvěšeny listiny kandidátů do voleb. Kde lze tyto dokumenty dohledat? Děkuji za informaci Dr. Peroutka

Kandidátní listiny

Na obecních stránkách budou uvedeny pouze medailonky a odkazy na www stránky kandidujících stran a uskupení a to poté, co si je strany dodají.

RE: Kandidátní listiny

Dobrý den, zatím ještě nebyly kandidátní listiny uveřejněny. ČSÚ by je měl zpřístupnit (dle vyjádření OÚ Jesenice) 27.8. Po té se pokusíme přehledně zpracovat, pokud by zástupci kandidujících uskupení nereflektovali na výše uvedenou nabídku. Dnes pouze víme, že byly registrovány 3 kandidátní listiny (STAN- Starostové a nezávislí, TOP09 a RESTART 2014).

S pozdravem

Milan Vácha

už to tam je

RE: už to tam je

a už je to i tady :-)
http://psary.cz/stranka/komunalni-volby-2014

S pozdravem
Milan Vácha

ovšem spousta jmen tam chybí

Dovedu pochopit, proč tam chybí některá jména. Ale vůbec nechápu, proč tam chybí jedno celé uskupení (nebo dokonce dvě).
Mohlo by mi utěšovat, že nás nečeká tak nechutná předvolební kampaň jako před čtyřmi lety a ten povolební boj o moc, ale nějak se mi nechce věřit, že jim všem šlo jen o tu moc a ani trochu o obec.

Tak po tom co v minulém

Tak po tom co v minulém období někteří předváděli není vůbec na škodu že o nich už neuslyšíme. Nejvtipnější mi ale připadá to převléknutí Nezmarovců z ODS na jakýsi RESTART 2014. Nezmar nemá ani koule na to, aby do toho šel sám a nastrkuje přeběhlíka Petze, ale prokecne se tím náhradníkem zmocněnce. Nebo je to jen shoda jmen?

Zcela jistě to shoda jmen

Zcela jistě to shoda jmen nebude.
Petz s Nezmarem měli po volbách k sobě velice blízko.
Spíše je mi velice líto ostatních kandidátů z RESTART 2014,že jsou svolní kandidovat pod záštitou Nezmara a vedením Petze.
Kdo Petze zná tak ví že slovo přeběhlík je velice slušně řečeno.