Kontejner na trávu?

Včera 18.7. byl před sběrný dvůr umístěn kontejner na trávu vč. popelnice, do které je možné odložit obaly od dovezené trávy. Dnes ráno je o kontejner opřený odpad a popelnice plná pytlů se stavebním materiálem. Místo kolem kontejneru není určeno k ukládání odpadu a popelnice skutečně má sloužit pro odkládání obalů od trávy.Děkujeme za pochopení, R. Sedláková

Komentáře

Kontejner na trávu

Škoda, nápad s kontejnerem jsem uvítal a doufal jsem, že ho lidé stejně jako já budou rádi využívat, ne zneužívat...takhle nám tam asi dlouho nevydrží:-( Nad nerozumem některých fakt zůstává rozum stát!

škoda

Buď kameru nebo na místo, které je více na očích.

Věčná škoda.

Kamera napojena na obecni policii

Kamera tam mela byt hned od zacatku, protoze bylo jasne, jak to dopadne. Nevidim duvod, proc by se uzitecne veci mely rusit kvuli par ignorantum, na ktere si obec neumi doslapnout. Doporucuji namontovat kameru a udelat dohodu s obecni policii..... Slusni lide, platici poplatky, slozi travu kdykoliv potrebuji, ti ostatni vychcanky by mela osetrit obecni policie... Aspon tak by to melo fungovat, ne ??? Vzdycky se najde nekdo, kdo bude veci zneuzivat, ale proc je kvuli temto jedincum rusit ? Trestejte ty to co prohresi namisto tech slusnych.......

Dobrý den, ono se to snáze

Dobrý den,

ono se to snáze řekne, ale již hůře udělá. Ne, samozřejmě není problém jít a koupit kameru či fotopast a napojit ji na obecní policii, ale pochopitelně jsou to další vynaložené prostředky a z mého pohledu, a při zachování trochy obyčejné lidské slušnosti, zbytečně vynaložené. Totéž platí o sběrných místech na tříděný odpad, kam lidé často vyhazují směsný nebo velkoobjemový odpad. Ale souhlasím, že na některých místech nebude zbytí a ta ke kontejneru na bioodpad je již v procesu. 

S pozdravem
Vít Olmr

Kontejner na trávu

Byl to dobrý nápad, bohužel lidská bezohlednost a blbost je neomezená. Takže se zase vrátíme k běžnému způsobu středa - sobota.

ostuda

fakt nedokážu pochopit jak může být někdo takový parchant

Pridal bych tam napis i

Pridal bych tam napis i rusky.