Havárie vody na Štědříku - potrubí OPRAVENO

Vodovodní řad byl porušen na dvou místech v 3metrové hloubce. Do opravy se pustili zaměstnanci VHS. Ráda bych jmenovitě poděkovala panu Růžičkovi, Adámkovi a Jarolímkovi, kteří měli pohotovost. Dále pak i jejich mistru panu Kolářovi, který přijel ve svém volnu i s bagristou Kolářem ml., a pustili se do práce. Pan Kotlár z Rozvodných závodů pomohl svým měřením, také ve svém volnu. Okolo 19 hodiny voda zase tekla.

Výkop je zavezen, ale terén se bude upravovat až v průběhu příštího týdne.

Děkuji všem jmenovaným za skutečně obětavou práci.

Vlasta Málková
místostarostka

Komentáře

Poděkování mistrům

Dobrý den,
mistři by se za ta léta neustálého opravování potrubí měli naučit toto také po opravě odvzdušnit, běžně se to totiž dělá.
I tak děkuji

Tomu anonymovi

Když jsi tak chytrej a plný rad, tak aspoň kdyby jsi měl kousek sebeúcty,tak sem aspoň napíše své jméno. Takhle to jenom svědčí o tom jaký jsi.......ANONYME

RSS nebo SMS

Dobrý den,neuvažujete o možnosti zřídit službu RSS pro odběr aktualit z úřadu? Určitě by bylo fajn,kdyby takové informace o haváriích nebo důležitých upozorněních měli občané ve svých mobilech. Stejně dobrá by byla třeba i služba zasílání SMS.
Díky za odpověď, Čihák

RSS a XML

RSS kanal je standardne spusten na adrese http://psary.cz/rss.xml. Rozesilani SMS jem pripraveno rovnez, ale s ohledem na pocet registrovnych uzivatelu s vyplnenym telefnem v profilu nema uplne smysl.