Májové slavnosti 17.5.2014 + registrace na Noc s upírem - Změna termínu

Datum: 
Sobota, 17 Květen, 2014 (Celý den)

Zveme vás na májové slavnosti konané dne 17. května 2014 na dolnojirčanské návsi
V průběhu dne se můžete těšit na: kulturní program, vystoupení dětí ze školy a školky, dílny pro děti, doprovodný prodej,malování na obličej pro děti, širokou škálu občerstvení pro děti i dospělé. K večeru je pro děti připravena u rybníka Kukaláku dobrodružná Noc s upírem

Změna termínu konání Noci s upírem

S ohledem na nepřízeň počasí jsme s lítostí nuceni přesunout Noc s upírem na příští týden, konkrétně na 24.5.2014. Registrace dětí bude použita pro přístí týten na stejné časy.

24. května 2014 večer děti zjistí, co je skryto v lese po setmění. Čeká je tajemná „Noc s upírem“, v pořadí druhá akce z loni zavedené tradice nočních bojových her. Ocitnou se v  noci, kdy se mohou v lese setkat opravdu s kýmkoli a nikdo si nemůže být jistý, co schovává tma a stromy.

Více o této noční bojové hře pro děti se dozvíte v příštím čísle Psárského zpravodaje, na webových stránkách www.psary.cz, www.skolapsary.cz, www.klub-mozaika.cz a registrace na tuto akci najdete v průběhu dubna na webových stránkách www.psary.cz nebo www.skolapsary.cz.

Přiložené soubory: