Letní kino, Špunti na vodě 11.8.2017

Místo konání: 
Dolnojirčanská náves
Datum: 
Neděle, 27 Srpen, 2017 - 21:00

Sociální a kulturní komise vás zve na promítání Letního kina - Špunti na vodě, které je přeloženo na naděli 27.8.2017 a bude se konat na dolnojirčanské návsi po setmění cca v 21,00 hod. Něco na sezení, polštářky, sedátka, deky si vezměte prosím s sebou. Kino se bude konat i za mírného deště, stany budou připraveny. Občerstvení, pizza, pivo, limo, víno zajištěno. Vstupné zdarma, místa k sezení nejsou připravena.

.Špunti na vodě ,

komedie, rodinný
Popis filmu
Rodiče bratrů Igora (Jiří Langmajer) a Davida (Hynek Čermák) chystají zlatou svatbu. Z Kanady přilétá jejich bratranec Ondra (Pavel Liška), povahou tak trochu dobrodruh. Bratry napadne, že nejlepší by bylo vyrazit za rodiči na kánoích po řece jen ve třech, tak, jako za starých časů. Jenže od dob společných spanilých jízd se leccos změnilo. Třeba to, že Igor a David jsou ženatí a mají děti. Uvítací večeře pro Ondru, který přijíždí se svou mladou přítelkyní Zlaticou, se nezadržitelně mění v katastrofu.

Zlatica, která touží po dítěti, se dozvídá, že Ondra má dceru, o které se jí nezmínil. Igor své ženě Nele (Tatiana Vilhelmová) a jejich dcerám výměnou za pánskou jízdu slíbil rodinnou dovolenou, na kterou kvůli práci nemůže odjet. Davidova manželka Alice (Anna Polívková) si sice nemůže vynachválit manželovu péči o jejich čtyři děti, jenže jinak je její svérázný muž v domácnosti naprosto nepoužitelný. A tak, když slavnostní tabule mizí pod nánosem sazí z komína, který David opět zapomněl opravit, všem ženám dojde trpělivost. Zanechávají pány napospas dětem a vyrážejí na kolech na dámskou jízdu.

Tátové se ale nevzdávají a rozhodnou se vydat na vodu v kánoích i se všemi dětmi. A tak nyní již desetičlenná expedice vyplouvá na dvoudenní plavbu vstříc dobrodružstvím a spoustě bláznivých zážitků…