Dýňobraní a večerní bojovka

Místo konání: 
Dolnojirčanská náves
Datum: 
Sobota, 13 Říjen, 2018 - 14:00 - 22:00

Obec Psáry spolu se školou a školkou Vás srdečně zve na Dýňobraní 13. 10. od 14 hodin, od 17 hodin průvod masek k Junčáku, kde se po hladině rybníka budou pouštět svítící lekníny a večer bojovku pro děti. Registrace na bojovku: http://psary.cz/aktuality/vecerni-bojovka-registrace

Co Vás čeká:

dlabání dýní (možno zakoupit na místě), soutěž o nejhezčí a nejkreativnější výtvor, soutěž o nejhezčí halloweenskou masku, množství dobrot, samozřejmě z dýní.

Stejně jako v minulých letech zaplní dolnojirčanskou náves 13. října od 14 hodin dýně. Obec ve spolupráci se školou a školkou připravila program, ve kterém nebude chybět dlabání dýní, soutěž o nejhezčí a nejkreativnější výtvor, soutěž o nejhezčí halloweenskou masku a výroba zápichů. Těšit se můžete na množství dobrot, samozřejmě z dýní.

V 17.30 průvod masek k rybníku Junčáku, kde se po hladině rybníka budou pouštět svítící lekníny.

Po setmění od 18.30 hodin následuje noční bojovka inspirovaná starými řeckými bájemi

Kde:

na Štědříku v Dolních Jirčanech (křižovatka Javorová a Ke Kukaláku - pohádková louka) u mostku

Co Vás čeká:

cesta k převozníku Cháronovi provázená řeckými bohy a Titány,od kterých musíte získat dostatek mincí k tomu, abyste mohli opustit podsvětí, které hlídá temný Hádes. Doporučeno pro školní děti (případně v doprovodu dospělých nebo starších sourozenců), délka trvání trasy cca 45 minut, děti půjdou po skupinkách cca 2 - 3 dětí. S sebou baterku, dobré boty a odvahu! Občerstvení na místě bude zajištěno.
Registrace na stránkách: http://psary.cz/aktuality/vecerni-bojovka-registrace