1.farmářské trhy 12.5.2012

Místo konání: 
Naproti OU
Datum: 
Sobota, 12 Květen, 2012 - 10:00

Zveme Vás na 1.farmářské trhy, které se konají 12.5.2012 na prostranství naproti OU od 10 hodin. Čeká Vás kýta a hermelín na grilu, pečené bramborové spirály a v neposlední řadě trdelník.

Trhovci nabídnou zeleninu, med, sýry, uzeniny, sazenice a další. Den nám zpříjemní děti ze školy a školky svými vystoupeními.

Kromě čerstvé zeleniny a kvalitních sýrů a uzenin se na prvních farmářských trzích v Psárech otevře také stánek projektu Culburb, kde budou za přítomnosti autorů představeny budoucí intervence v prostoru Psár a Dolních Jirčan.

Projekt Culburb se zabývá veřejným životem v současných středoevropských suburbiích. Na projektu spolupracuje sedm organizací se šesti zemí střední Evropy, v nichž bude během dvou let zrealizováno téměř třicet akupunkturních zásahů. V České republice byla pro projekt vybrána právě středočeská obec Psáry. Cílem projektu není jen pojmenovat konkrétní problémy každé lokality, ale především otevírat obecnější témata, která se dotýkají podstaty dnešních satelitů. 

Přijďte s v sobotu seznámit s autory vítězných projektů a položit jim své otázky. Srdečně Vás zveme na malý koktejl, který se na stánku Culburb odehraje ve 13:30. Těšíme se na Vás!

Více na www.culburb.eu

Program

  • prodej ovoce, zeleniny, medu, sýrů a dalších pochutin,
  • stánek s rukodělnými výrobky žáků místní MŠ a ZŠ,
  • vystoupení dětí z MŠ a ZŠ,
  • CULBURB koktejl (14 hod.),
  • doprovodný program, dílny pro děti a PŘEKVAPENÍ!
Organizátor akce: 

Obecní úřad

Přiložené soubory: