Dotazník pro občany Dolních Jirčan a Psár

Vážení spoluobčané, návrh nové podoby návsi v Dolních Jirčanech, který jsme předkládali dne 22. dubna (viz příloha ) bude rozpracován k prezentaci 19. května. Představíme podobnější měřítko a zapracujeme poznámky z dubnové veřejné diskuse. Abychom mohli do návrhu lépe zapracovat podměty od Vás - budoucích uživatelů, rádi bychom Vám položili několik dotazů, které nám usnadní práci. S výsledky se budete moci seznámit 19.5.2014 v restauraci Na Kopečku od 18.00.

Předem děkujeme za odpovědi.

Váš MOBA tým

Zpevněný povrch

Zpevněný povrch na novém náměstí by vzhledem k tomu, že bude sdíleným prostorem (pro auta cyklisty, chodce), měl být pevný. Jaký povrch byste preferovali na náměstí?

Vertikální dominanta

Abychom posílili identitu návsi navrhujeme na pomyslné ose, kde se setkávají školní družina, restaurace "Na Kopečku" a novostavba umístit vertikální dominantu. Jaký objekt byste na tomto místě preferovali?

Pokud preferujte sochu/instalaci, co by dle Vás měla symbolizovat?

Služby

Přední dům "ves dům" považujeme za dům, ve kterém budou umístěné hlavně služby a obchody, v patře několik městských bytů. Jaké služby byste očekávali, že by zde měli být poskytovány? (volte i více variant)

Komunitní dům

Druhý nový dům „Komunitní dům“ bude poskytovat jak tři komunitní místnosti o rozloze 25m2, tak restauraci či cukrárnu s kavárnou se sálem pro obecní hostiny či soukromé slavnosti (svatba, křest, narozeniny). Jakou provozovnu byste preferovali Vy?

Počet parkovacích míst

V první prezentaci jsme předložili 20 parkovacích míst na návsi. S výjimkou míst pro byty se jedná o časově omezené parkování (2-3 hodiny). Kolik je dle Vás optimální počet parkovací míst na návsi?

Název prostoru

Pracujeme na nové podobě návsi v Dolních Jirčanech. Jak byste pojmenovali tento nový veřejný prostor?

CAPTCHA
Ochrana proti spamovým robotům
Doplňte