PŘIHLAŠOVÁNÍ UKONČENO Letní příměstské tábory - 2024 - přihlašování

Neformálko pro Vás a Vaše děti připravilo zážítkové příměstské tábory se spolufinancování ze zdrojů Evropské unie. 

S velkou radostí Vám můžeme oznámit, že se Neformálku povedlo domluvit dotaci s MAS Dobnobřežanskem na všechny naše příměstské tábory, které Vám budeme moci nabídnout za skvělé ceny a děti si užijí pestrý program.

 Přihlašování na příměstské tábory spuštěno 17.3.2024 v 10 hodin

 

Přihlašování na příměstské tábory probíhá elektronicky na základě vyplněného on-line formuláře. Poté bude dítěti rezervováno místo a Vy obdržíte potvrzovací email o rezervaci. Nejpozději v neděli 5.května 2024 rozešleme všem zájemcům email, zda se zvolený tábor ve Vámi zvoleném termínu naplnil a bude se realizovat. Pokud se tábor obsadí dříve, informace dostanete hned po jeho naplnění. Zároveň s touto informací o potvrzení konání tábora obdržíte i osobní dotazník, provozní podmínky a platební údaje.

 

Ceny zahrnují stravu na celý den, tj. oběd včetně svačin dopoledních i odpoledních. V případě celodenního výletu připravíme jídlo s sebou.

 

8.7.-12.7. „Retro“ tábor s Luckou a Pájou

Cena táboru je 1.000,- Kč s doplatkem max. 400,-Kč, který se při obsazení plným počtem dětí bude snižovat

Výlet do časů maminek, tatínků, babiček a dědečků – děti se mohou těšit na retro hry jako je skákání přes gumu, cvrnkání kuliček, čáru, panáka, výrobu a pouštění lodiček, výlety do lesa a stavění bunkrů. Čeká nás celodenní výlet autobusem do Prahy do Národního muzea. Dále máme připraveno spoustu her a zábavy v areálu školy a v jejím okolí, nebude chybět ani retro diskotéka a na závěr se děti mohou těšit na stopovanou a hledání pokladu.

 

8.7.-12.7.2024 tábor „Za ptačím dobrodružstvím“ s Petrou a Ivetou
Cena táboru je 1.000,- Kč s doplatkem max. 550,-Kč, který se při obsazení plným počtem dětí bude snižovat
Děti se podívají po vlastní ose do Papouščího ráje v Jesenici-Osnice. Dále autobusem do Prahy do Národního muzea. V průběhu celého týdne se budou děti věnovat zvířátkům z chovatelského kroužku (Renaty Kopanicové). Odměnou jim bude návštěva cukrárny. Připravený je i zábavný program a spousta her na hřišti.

15.07.2024-19.07.2024 „ZOO“ tábor s Renatou a Míšou
Cena táboru je 1.000,- Kč s doplatkem max. 1.000,-Kč, který se při obsazení plným počtem dětí bude snižovat
Čeká nás týden zábavy v doprovodu exotických zvířátek. Náplní příměstského tábora bude reálné i virtuální putování po zoologických zahradách v České republice. Podíváme se, jaká významná, zajímavá či slavná zvířata v nich chovají nebo se v nich v minulosti chovala a podrobněji se s některými zástupci seznámíme. Postavíme si vlastní zoologickou „Amos“ zahradu, ve které se zaměříme na zoogeografické rozšíření zvířat. Blíže se seznámíme s historií chovu exotických zvířat v zajetí. Vysvětlíme si úlohu zoologických zahrad v současném světě a na den se staneme ošetřovateli zvířat v našem zoo koutku.

22.07.2024-26.07.2024 „Šifra mistra Leonarda“ tábor s Terezou a Michalem
Cena táboru je 1.000,- Kč s doplatkem max. 600,-Kč, který se při obsazení plným počtem dětí bude snižovat
Vstupte s námi do světa dobrodružství a vydejte se na vzrušující cestu plnou záhad a objevů. Rozluštění šifry je ale jen začátek. Čeká nás návštěva Papouščího ráje, prozkoumání tajemství Průhonického parku a botanické zahrady. Společně se také dostaneme do role vynálezců a vytvoříme si vlastní létající stroj, ukrývající tajemný poklad. Nechte se vtáhnout do světa fantazie a odvahy a připravte se na cestu k vyřešení šifry mistra Leonarda.

Těšíme se na Vaše děti a věříme, že pro ně budou naše tábory krásným letním zážitkem, o kterém si budou v novém školním roce vyprávět.

Neformálko
Dana Kočová
koordinátorka