stav komunikace

Typ příspěvku: 
Stížnost
Stížnost na : 
Ostatní
Stížnost s korupčním motivem: 
Stížnost s korupčním motivem - NE
Stav požadavku / stížnosti: 
Vyřešeno
Priorita požadavku: 
Kritická
Přiřazeno: 
Renáta Sedláková

Dobrý den. Nevím, zda se obracím na správnou adresu a je to ve Vaší působnosti. Kopi zasílám i na OÚ Jesenice. Nevím totiž kam daná komunikace patří. Zda Horním Jirčanům či Dolním Jirčanům. Podle cedulí obce je to za Horními Jerčanami, ale cedule Dolních Jirčan zde ještě není. Jde o sjezd ze staré benešovské (kolem bývalého grobiána) dolů do Dolních Jirčan. Vedle domu č. 1082 byl proveden překop silnice (asfaltové) a nyní je to na rozbití nápravy vozidel. Zejména těch, kteří to zde neznají. Domnívám se, že i chodec v noci by si již mohl zlomit nohu. Nezajímá mě proč tento překop vůbec vznikl, ale to, že se propadl a je zde díra přes celou silnici již dobrých 20 cm. Děkuji a pokud jsem to špatně adresoval, tak se omlouvám. Dudek

Výsledek šetření: 

viz komentáře níže

Komentáře

Překop ul. Houbová Horní Jirčany

Dobrý den,

stížnost na propad komunikace po výkopu vodovodu v ul. Houbová byla dne 11.12.2013 zaslána na Obecní úřad Jesenice k vyřízení. Komunikace je ve vlastnictví obce Jesenice.
Sedláková, správa majetku

Dobrý den, nejsem si jistý,

Dobrý den,

nejsem si jistý, zda je skutečně o výkop vodovodu. V létě tam běžně tekly do strouhy na druhé straně silnice mydlinky z přiložené hadice vycházející z přilehlého objektu a pokud by se jednalo o vodovod, tak nechápu proč je přes celou šíři až ke strouze, když jakýsi poklop je cca v polovině komunikace.

Pravděpodobně na konci výkopu uvidíme opět trubku k vypouštění hnoje, ne?