Ztracená zvířata

nalezený pejsek

Dnes v dopoledních hodinách byl mezi Babou II a Babou III nalezen černý Labrador. Je očipovaný, dobře živený. Majitel si jej může vyzvednout v kotci u Sběrného dvora Štědřík. Pro bližší informace volejte 606060737.

  

V chatové osadě na Babě III. se našel mladý černý kocour

V chatové osadě na Babě III. se našel  mladý černý kocour s poraněnou přední nohou. Ošetřen na veterinární klinice v Jesenici. Pro bližší informace volejte p. Černá tel. 734540928

 

Ztratil se Kuba

Ve čtvrtek k večeru se v okolí sídliště na Stedriku ztratil tento pejsek. Slyší na jméno KUBA a je přátelský. Nalezce, ať se ozve na Obecní úřad 241940454 nebo +420602754534.

Dne 15.8. se ztratilo kotě - mourovatý kocour z adresy Pod Skalkou č.p. 266, Dolní Jirčany

Dne 15.8.2020 se během dne ztratilo kotě - mourovatý kcour, cca 3kg (foto je staršího data) z adresy Pod Skalkou č.p. 266, Dolní Jirčany. Prosíme, pomozte nám ho najít.

ODMĚNA, tel. 776 241 254 H. Suchan

DĚKUJEME ZA POMOC, KOCOUREK JE UŽ DOMA U SVÉ RODINY.

EDIT: fenka je již u majitele! Nalezena fenka

Dne 15.7.2020 byla v obecní části Hlubočinka v obci Sulice nalezena fena (zřejmě kříženec) černého zbarvení s lysinkou, má žlutý obojek zn. Hunter a antiparazitní obojek. Obecní známku nemá a zřejmě není ani čipovaná, bylo zkontrolováno u veterináře, který čip nenačetl.

Pro bližší informace volejte OÚ Sulice, tel. č. 725 459 973. Fena je zatím v obecním kotci, poté bude umístěna do útulku Dog Center Ajax, Volenice 61, okres Příbram, www.dogcenter.cz

 

Ztratila se želva

Dne 27.6. se  opět ze zahrady (Javorová 535, Dolní JIrčany) ztratila želva, stáří 8 let, 15cm široká, 20cm dlouhá s kulatým vysokým  krunýřem na němž převládá tmavá  barva, má také malý zářivý oranžový flíček od fixy na krunýři.

Prosím pomozte nám ji najít, odměna pro nálezce.
mobil 603227303 -  MgA. Stania Ramešová

Edit: želva je již doma. Ztratila se želva

Dne 8.6. se ze zahrady (Javorová 535, Dolní JIrčany) ztratila želva, stáří 8 let, 15cm široká, 20cm dlouhá s kulatým vysokým  krunýřem na němž převládá tmavá  barva, má také malý zářivý oranžový flíček od fixy na krunýři.

Prosím pomozte nám ji najít, odměna pro nálezce.
mobil 603227303 -  MgA. Stania Ramešová

 

Sražená kočka

Ve středu odpoledne byla v ul. Psárská nalezena zrzavo-bílá kočička sražená autem. Kočka měla vážná zranění a veterinář ji musel "uspat". Majitel ať prosím kontaktuje MVDr. Hriba http://www.veterina-hrib.cz/

Hledá se majitel fenky - pejsek už je doma

Dnes byl v ul. Na Skalce, Dolní Jirčany nalezen pejsek - Ridgeback, světlé, hnědé barvy, ve stáří do deseti let s viditelným zraněním v části ocasu (zranění tržného charakteru, bez krvácení, staré několik dní). Hlídka MP Jesenice psa převezla k umístění do pohotovostního zařízení obce Psáry.

Nalezené koťátko

U nové školy se našlo krásné zrzavé koťátko, kocourek. 

Majitel může volat paní Boháčovou - tel. 607678909

Hledá se majitel fenky

Našla se fenka v Dolních Jirčanech, je umístěna v obecním kotci. Má obojek, ale nemá známku.

Našla se krásná černobílá kočka v ul. Psárská

Hledá se majitel černobílé kočičky (možná kocourka), je drobná, patrně dorostenec, dobře živená. Má bílou náprsenku a tlapičky. Je velmi přítulná. Prosím volejte: 734 210 329 - pí Švejdová.

Hledá se černobílá kočička

Zatoulala se kočička, jmenuje se Čudlinka. Nenalezl ji někdo? Bydlíme v ulici Generala Periny 781, Dolní Jircany, telefon 608730083

Edit: Fenka je již u majitele - Nalezena fenka - asi maltézský pinč

Dnes v Dolních Jirčanech poblíž ulice V Domkách nalezena malá bílá fenka s růžovým obojkem. Majitel ať kontaktuje přímo paní Hájkovou, která ho vzala k sobě. Tel. kontakt: 604 502 712.

Ztratil se pes - Irský setr. Aktualizace: už je doma.

Dnes v dopoledních hodinách se zaběhl v okolí ul. Kutná, Psáry, Irský setr, barva zrzavo hnědá. Jmenuje se Dixy.

Nálezce žádáme, ať volá přímo majitele: paní Kubrová Božena, tel. 721 312 408.

Hledá se majitel - nalezené mourovaté koťátko v ul. K Halám, Dolní Jirčany

Hledá se majitel - nalezené mourovaté koťátko v ul. K Halám v Dolních Jirčanech.

Prosíme o pomoc při hledání - Sokolík je 1 rok starý papoušek - druh Amazónek běločelý

Prosíme o pomoc - v Jesenici (Horní Jirčany), ul. U Lesa se 30.6. ztratil malý zelený papoušek jménem Sokolík!!!

Kdybyste o ní měli nějaké informace, volejte prosím na 602243318, případně napište na email pa [dot] jiricekatseznam [dot] cz

Sokolík je 1 rok starý papoušek - druh Amazónek běločelý. Nemá kroužek, veterinář mu ho musel odstranit. Má zelené peří, bílé čelo a žlutý zobák, je o něco málo větší než koš. Na lidi je zvyklý, ale nemluví.

Pokud byste byli tak hodní, vytiskněte prosím pátrací letáček, který naleznete v příloze emailu a vyvěste ho na nástěnku, do výlohy či na jiné viditelné místo. Také si ho můžete vložit na své webové stránky. Odměna 2000 Kč!!!

Starosty okolních obcí prosíme o vyhlášení rozhlasem.

Aktuální info o pátrání najdete zde: http://www.psidetektiv.cz/zvire/sokolik-praha-zapad-2019-06-30

Děkujeme za pomoc,
Pavel Jiříček

 

EDIT - fenka už je u majitele: Nalezena fenka jorkšírský teriér

Dnes byla v jirčanském lese nalezena fenka jorkšírského teriéra. Majitel může kontakovat paní Petrovou, tel. 774 200 000.

Našel se pejsek čivava

Dnes se našel na zahradě v Dolních Jirčanech starší pes čivavy. Je vystrašený, boji se zvuku i pohybu. Kdo by věděl komu pejsek patří volejte prosím  na telefon 602641972. Děkujeme

Ztratil se kocourek Stuart

Dne 1.4 se ztratil kocourek Stuart. Prosíme pokud ho najdete nebo uvidíte zavolejte na čísla 777321800 nebo 601369210. Stuart má šedý kožíšek, žluté oči a ranku na oušku, je velmi přítulný. Nemá obojek, ale má svoji rodinu, která ho postrádá. 

děkuji Vláďa Valouch

Hledá se čivava - upr. ĆIVAVA UŽ JE U MAJITELE

Včera kolem 12hod.se nam ze zahrady ztratil pejsek - slyší na jméno Pascal - je stříbrný s bílou naprsenkou a bílé packy. Je mu teprve 9 mesicu. Nemá obojek. Má čip, majitelka ho včera zaevidovala do národního registru.

Nalezený vlčák- je již doma

Dnes v dopoledních hodinách byl odchycen u obchodu v Dolních Jirčanech vlčák. Pes je dočasně umístěn v odchytovém kotci ve sběrném dvoře v Psárech. Prosím majitele, aby se co nejdříve přihlásil.

Hledá se šedobílé koťátko

Koťátko je opět ztraceno!
Volejte prosim: 737510645

Původní text:
Včera v noci v Dolních Jirčanech u kostela nalezeno šedobílé koťátko (asi tříměsíční). Hledáme majitele!

Hledá se fenka chrta Nancy

Od 9.10. hledáme zaběhnutou fenu chrta (cca 60 cm v kohoutku, plavé barvy). Jde o psa zachráněného v Irsku, adoptovaného do ČR, bohužel byla přivezena k novému pánovi a obratem se jí povedlo utéci. Místo ztráty je Jesenice, ale může se pohybovat v blízkém okolí, je to výborný běžec a může hledat také cestu do DOBŘÍŠE, kde původně bydlela. Z dřívějšího života v Irsku umí přežít samostatně v přírodě, nicméně nastupující ochlazení by pro ni mohlo být impulsem objevit se blíž u lidí. 

Odměna pro nálezce 10 000,-

Pokud ji uvidíte - prosíme, volejte IHNED na 607 755 513  nebo  607 330 016

 

Nehledáte psa? Našel se světlý labrador či retriever – pohlaví pes

Pes nalezen v části obce Hlubočinka, je umístěn v kotci obce Sulice.